Galeria
Wonder Woman gotham-305_scn3_jn1008_hires2 gotham-305_scn1_jn0668_hires2 gotham-305_scn1_jn0613_hires2 gotham_306_015 gotham_306_014

"Justice League Dark"Wiemy już jak wygląda sytuacja z filmem „Dark Universe” aka „Justice League Dark” na którym długi czas pracował Guillermo del Toro. Ostatecznie meksykański reżyser, który równolegle pracuje nad wieloma projektami nie będzie brał udziału w tej produkcji. Film wyreżyseruje Doug Liman („Tożsamość Bourne’a”, „Na skraju jutra”). Za produkcję odpowiadać będzie Scott Rudin, a nad scenariuszem pracuje Michael Gilio.

Szczegóły fabuły nie są znane, ale głównymi bohaterami mają być: John Constantine, Swamp Thing, Deadman, Zatanna i Etrigan the Demon.

Film ma odegrać ważną rolę w ramach D.C. Cinematic Universe.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 Odpowiedzi na Doug Liman wyreżyseruje „Dark Universe”

 • Matias powiedział:

  Cytując Kazka Marcinkiewicza: ‚Yes! Yes! Yes!”

 • batdemon powiedział:

  Doskonała wiadomość!

 • Leon Kennedy powiedział:

  Kurczę, byłem pewien, że temat umarł i cieszcie się, że chociaż animacja będzie, a tu taka miła niespodzianka :)

 • Mr. ?? powiedział:

  Liczę że Dark będzie coś znaczyć a nie jak w Thor The Dark World gdzie mroku było mało za to dużo infantylnego humoru, główny zły Malekith którego o mało nie zabiła matka Thora bo taki był on słaby :) :)

 • JC_TRUE_VISIONER powiedział:

  „Film ma odegrać ważną rolę w ramach D.C. Cinematic Universe.”

  Pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff. Tym gorzej dla nas.

  Szkoda, że wśród twórców zniknęło to myślenie: „zróbmy dobry, spójny, zamknięty film i nie zastanawiajmy się co będzie dalej” i zastąpiono je tym: „CINEMATIC UNIVERESE – tak, ‚wstaw dowolny tytuł’ to część czegoś większego, myślmy 8 filmów naprzód!!!”

  Proszę was.. przecież oni na bank wpakują tam 15 bezsensownych cameosów, kompletnie oderwanych od „JLD” postaci – w tym murowane 10 sekund dla Batmana – bo DCEU tutaj, DCEU tam.

  Idź pan gdzieś z tym paździerzem.

  I jak tu nie tęsknić za czasami sprzed MCU, gdzie Burton, Raimi czy Nolan nie zastanawiali się co muszą zrobić w swoim filmie, żeby nadal pasował do tego „20”, który powstanie za ileś lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *"BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE"


NA BLU-RAY I DVD
OD 17 SIERPNIA


"SUICIDE SQUAD"
JUŻ W KINACH!
Kalendarium
Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i Potwory" w HBO3 - 23 Paź 2016, 16:05
 • Gotham 3x06 - 24 Paź 2016,
 • "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i Potwory" w HBO3 - 24 Paź 2016, 09:15
 • "Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy" w HBO2 - 27 Paź 2016, 13:00
Komiksowe Top 5