"Suicide Squad"W sieci pojawiają się już pierwsze recenzje krytyków na temat “Suicide Squad”. Na chwilę obecną przewaga jest po stronie osób negatywnie oceniających film Davida Ayera, ale nie brak też pozytywnych stwierdzeń.

“Suicide Squad” wejdzie na ekrany kin 5 sierpnia.Przegląd zagranicznych recenzji:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

18 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

No niee!:D Znowu to samo!:D

Mhmhmy,nie wiem czego CI recenzenci oczekują?? BvsS zły o złe. A Star Wars dobre. Jakimś układem to smierdzi.

Zmowa krytyków. To jest jakiś idiotyzm, kto opłaca tych ludzi, za hejt DC? Śmierdzi mi tu jakimś gównem.

Zamknąć RT, zdławić krytyków którzy śmieją mówić źle o filmie którego większość fanów nie widziała ale wie lepiej. Spalić hejterów takich jak archieg2 na stosie!!!!!
No a tak serio recenzenci oczekują? Na pewno nie przerostu formy nad treścią. Na pewno nie oczekują też “ambitnej wizji” w blockbusterach. Nie widzę sensu, w teorii, żeby ktoś (pewnie Disney) łapówkował serwisy krytyków takie jak RT.
A do “żelaznego elektoratu Snyderverse” czas otworzyć oczy i zobaczyć, te filmy są z niższych półek klasy średniej i pewnie SS bedzie na tym samym poziomie (choć chcę, żeby był dobry, serio)

Recenzje póki co na poziomie recenzji BvS. Auć. Tego się nie spodziewałem.

Przypomnę, że strona rottentomatoes należy do Warner Bros. Tak, gdyby ktoś myślał, że specjalnie na niej faworyzują Marvela i że spisek. 😉

Należy, ale mniejszościowo. 70% należy do Comcast/NBCUniversal.

No ale bez jaj, oglądałem avengers którzy dostali 92% od krytyków i 91% od widzów i oglądałem bvs którzy dostali 27% od krytyków i 65% od widzów. Oba filmy były fajne, oba dupy nie urywały a rozstrzał ogromny. Teraz są ss i znowu to samo? Naprawdę coś mi tu nie gra, skoro badziewiasty ultron dostaje 75%. Co oni oceniają? Może coś źle rozumiem i chodzi o jakieś efekty albo prostotę scenariusza i fabuły? O dowcipy ale takie grzeczne? Może to coś jak słowo klucz w teście czy jak? Cytując klasyka “nie mogę pojąć tego pojęcia”.

Plastic a powiedz mi jak myślisz, dla kogo robi się te filmy?

Marvel dla dzieci. To pewne.

a Warner to organizacja charytatywna, która wywala 250mln$ na film dla fanbazy xD Te filmy robi się “dla wszystkich” żeby wyrwać kasę. Więc nie powinno się zmuszać ludzi do wertowania komiksów przed seansem. Skoro dopiero zaczęli budować uniwersum to powinni serwować coś prostego na początek, wtedy oceny krytyków byłyby lepsze.
Jutro premiera 😀 czas zobaczyć kto ma rację tym razem. No serio chciałbym się ubawić przy tym filmie.

W tym ustępie masz kupię racji. Zabrali się do budowania uniwersum od dupy strony. Coś jakby uczyli matematyki od całek. Zabrakło sensownego rozplanowania. Być może BvS były niezłym filmem ale jako któryś tam w kolejności.

Nie obejrzałeś jeszcze SS ale już wiesz ze coś tu nie gra? i ze recenzje są KUPIONE!!!!!!! AoU ma fajnych bohaterów oraz zrozumiałą fabułę w przeciwieństwie do BvS

Jezuuuu….. ja wyczuwam spisek jakiś ….. toć to niemożliwe jest…. Jakiegoś Marvela pozytywnie tych avengersow , kapitanow ameryk …. a tutaj to co … ja nie czaje tego….

Spisek? to brzmi jak schizofrenia paranoidalna. Prawda jest jest taka że każdy z tych recenzentów ocenił film jak chciał i miał do tego prawo, aczkolwiek ja wstrzymam się do samej premiery i ocenię ten film jak na to zasługuje.

Bąków nie wyczuwasz czasem?

Widzę, że poziom komentarza na poziomie komentarzy na onecie. Chyba się zgubiłeś.

Racja, poniosło mnie. Nie wytrzymałem presji. Sorry.

już za:
dni
3
6
9
godzin
1
0
minut
0
6
sekund
1
1

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
8
godzin
1
0
minut
0
6
sekund
1
1
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5