Zack Snyder za pośrednictwem swojego konta w serwisie Twitter udostępnił nową fotkę Batmana z “Justice League”. Przedstawiony na fotografii strój bohatera określony został przez reżysera mianem “Tactical Batsuit”.

Batman z "Justice League"

PRZECZYTAJ TAKŻE:

16 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

No cóż, batman w tej wersji przypomina coraz bardziej nocnego puchacza z ,,watchmenów”.

Przez chwile myślałem, że to jakiś remake Watchmen.

Zbroja na wielki plus 😉 jedynie co mi sie nie podoba do maska:/ powinna być ta jak bvs a gogle na plus gadżet do batmobilu do lepszej destrukcji przeciwników ;D

Mi to wygląda na scenę z Bat Samolotu Latającej Fortecy i za chwilę Batman będzie skakał, dlatego gogle ma założone. Pewnie mocno oberwał sądząc po iskrach i dymie. Identyczną scenografię (charakterystyczne ściany) mamy w fragmencie z Deathstroke. Batman skacze i zostawia sprzęt a Deathstroke podchodzi do rampy i spogląda za Batmanem.

Po co mu gogle skoro w hełmie miał zamontowane przesłony oczu?

W hełmie ze zbroi do walki z S. Tutaj takiej nie ma.

W tle widać iskry. Pewnie coś spawał, jakiś dodatkowy gadżet w batmobilu.

trochę kanciasty… chciałbym zobaczyć w pełnym świetle 🙂

Szanowny Hehehe, przyjrzyj się temu zdjęciu. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że widać na nim, że podstawowy hełm posiadał opuszczane przesłony na oczy.comment image

Plastic chyba masz rację, będzie trzeba czekać na film jak się wytłumaczą, choć w czasie sekwencji koszmaru też miał dodatkowe gogle chroniące przed piaskiem. comment image takie coś znalazłem i coś takiegocomment image
comment image

Wg mnie te przesłony to są poprostu soczewki do detektywistycznego ‘trybu’

Ten strój jest tak beznadziejny że szkoda słów 👿 Mogli już zostawić ten z BvS w którym Batman wyglądał rewelacyjnie.

fpweb, bardzo fajnie zdjęcia znalazłeś. Co do sekwencji snu tłumaczę sobie to tak, że po pierwsze to był sen. Po drugie, nie wiadomo jak długo Gacek prowadził tam (w tym śnie), działalność konspiracyjną. Prawdopodobnie już dawno nie było Batcave, a sprzęt miał najlepsze czasy za sobą. Poza tym jak Supermen zdejmuje mu maskę, to mam wrażenie jakby była to tylko gumowa powłoka, bez tego pancernego wkładu.

to poprawiam ze sekwencja “snu” to nie tylko sen a wizja przyszłości.

Tak jak napisał Snyder to jest ‘Tactical Batsuit’. To nie jest jego klasyczny strój tylko zbroja. W raportach z planu JL, jest napisane, że Bats będzie miał dwa stroje, normalny-klasyczny i ten ze zdjęcia. Ta zbroja ma być pewnie użyta podczas walki z parademonami.

MaT, święta racja. I jak napisałem w tej wizji “Prawdopodobnie już dawno nie było Batcave, a sprzęt miał najlepsze czasy za sobą. Poza tym jak Supermen zdejmuje mu maskę, to mam wrażenie jakby była to tylko gumowa powłoka, bez tego pancernego wkładu.”

już za:
dni
3
6
2
godzin
2
2
minut
0
6
sekund
3
3

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
1
godzin
2
2
minut
0
6
sekund
3
3
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
evu1upduuaqevx_ evpjlekxeacgisq-scaled 156246136 evfyqsnveaiqk9z-scaled evfadhqvgaa1lwt-scaled bw2x06_05
Komiksowe Top 5