Forum
Już wkrótce
 • "Batman Begins" 4K - 17 Sty 2018,
 • "The Dark Knight" 4K - 17 Sty 2018,
 • "The Dark Knight Rises" 4K - 17 Sty 2018,
 • "Heath Ledger - to ja" w Planete+ - 20 Sty 2018, 20:20

"Suicide Squad"Tak samo jak w przypadku “Batman v Superman: Dawn of Justice”, także film “Suicide Squad” wydany zostanie w wersji rozszerzonej zawierającej sceny, których zabrakło w wersji kinowej.

“Suicide Squad: Extended Cut” w wersji cyfrowej dostępny będzie od 15 listopada, a na Blu-ray od 13 grudnia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

13 odpowiedzi na „Będzie rozszerzona wersja “Suicide Squad”!

 • JackTheJoker pisze:

  Jednak, wspaniała wiadomość, oby chociaż trochę naprawiła ten film. A od przyszłego roku, Warner niech już od razu do kin daje właściwą wersję.

 • Grayson1987 pisze:

  No jakie zaskoczenie. Niedługo taka praktyka stanie się standardem dla filmów DC jak scenka po napisach dla filmów Marvela.

 • Omber pisze:

  Yeah baby… kolejny film na blu-ray, który muszę mieć w wersji rozszerzonej… Bogu niech będą dzięki za podarowanie ludziom z WB kolejnej porcji oleju w głowę

 • Juby pisze:

  No dobra. Ode mnie jedno wielkie FUCK YOU WARNER BROS. i podziękował z kolejnymi seansami filmów tego uniwersum w kinie. Skoro lecą sobie w chuja i zamierzają wydawać “właściwe wersje” dopiero na rynku DVD/Blu-ray, to nie widzę powodu żeby wydawać choćby złotówkę na bilet.

  Extended Cut do filmu liAYERa obejrzę w wersji z darmowego sklepiku. Tak, ze zwykłej ciekawości.

  Sorry za bluzgi, ale brak mi słów.

  • Miszczu pisze:

   Cholera, wstyd przyznać, ale muszę się zgodzić z Jubym.

  • Asterix pisze:

   Sorry, ale skoro każdy film i tak jest później wypuszczany na DVD/Blu-ray, to po co w ogóle chodzić do kina?

   Według takiej pochrzanionej logiki, wystarczy poczekać.

   Ja tam nie zamierzam odpuszczać żadnego seansu, bo seans kinowy, to jednak SEANS KINOWY.

   No i dobrze, że WB pozwala na te “Rozszerzenia”. Reżyserskiej wersji takiego “Age of Ultron” od Marvela nigdy nie ujrzymy. A szkoda, bo przydałaby się. Kinówka wyglądała jak mocno wypaczony, posiekany i niedorobiony mix pomysłów Whedona.

 • Leon Kennedy pisze:

  Daj spokój. Tu nie będzie takiej zmiany jak przy BvS. I w ogole duzo filmow dostaje dodsykowe sceny w wydanii na mały ekran. Tak czy siak kina,nigdy nie odpuszczę, a potem kolejny rownie ciekawy seans.

  • Juby pisze:

   Nie interesuje mnie czy te dodatkowe 13 minut coś zmieni, czy nawet tego nie zauważę. Chodzi o zasady. Warner po raz drugi wydał do kin wykastrowaną wersję, żeby później nabić sobie więcej kasy od napalonych fanów, lub od osób liczących na poprawę względem kijowej kinówki. Mało tego – Ayer zarzekał się, że takowej wersji nie będzie, bo kinowa jest reżyserską, jest jego wizją i w ogóle nie ma takiej potrzeby. Warner widział potrzebę – $$$. Jak tak chcą się bawić, to mogą mi possać łokcia.

   A “Suicide Squad” nie da się naprawić, bo to film przede wszystkim stworzony w pośpiechu, na fatalnym scenariuszu. Przemontowanie go (i wykasowanie połowy zbędnych piosenek) może by trochę pomogło, ale zwykłe dodanie 13 minut wyciętych scen z najgorszym filmowym Jokerem tylko wydłuży ten i tak niezbyt ciekawy film.

 • fankaJokera pisze:

  Ahhhh czekam z niecierpliwością

 • archieg2 pisze:

  Strzelam, że będzie R-ka, żeby zagonić ludzi do kupowania. Kilka bluzgów, trochę krwi komputerowo, dodatkowe 15-25 minut i voila “wersja reżyserska”. Przyznaję, genialna strategia, dzięki temu dodatkowe miliony się skosi. Pomysł równie dobry jak Disney infinity…

  • Juby pisze:

   Nie będzie, bo film od początku kręcono z myślą o PG-13. W scenariuszu nie mieli żadnego bluzgu, a krwi nie ma gdzie dodać, bo jedynymi krwawiącymi postaciami w tym filmie byli CGI-stworki wrogów.

   • Asterix pisze:

    A kto to wie. Rka przy rozszerzonym “BvS” to też rezultat dziwacznych zasad MPAA, a nie tego, że był tam materiał na tą kategorię.

 • MorriS pisze:

  Świetny news chętnie zobaczę więcej HARLEY QUINN I. JOKERA i ich MAD LOVE i Max akcji oraz Może tacka tam dziecko będzie więcej chociaż brak było sporo !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najbardziej oczekiwany film animowany związany z Batmanem w roku 2018

Zobacz wyniki

Galeria
suicide-squad-group-costume sshtp-zoom_-_embed_2018 sshtp-waller-and-squad_copy_-_h_2018 sshtp-deadshot_-_embed_2018 sshtp-amanda_waller_-_embed_2018_0 gbg_0015
Komiksowe Top 5