DjúpavíkPo zakończeniu zdjęć w Wielkiej Brytanii ekipa “Justice League” udała się w plenery Islandii, a dokładnie do miasteczka Djúpavík. Na Islandii są już Zack Snyder, Jason Momoa, który wciela się w Aquamana. W okolicy widziano również Gal Gadot, Amber Heard (Mera, żona Aquamana) oraz Willema Dafoe’a (Vulko, przyjaciel Aquamana). Na plaży w Djúpavíku widziano już również Bena Afflecka.

Wiele wskazuje, że Islandzkie plenery będą miały związek z królestwem Atlantydy.


Do sieci przeciekło także nowe zdjęcie Aquamana, za sprawą strony argus-gov.com/.

Aquaman

Too much fun. Love working for this man. Mahalo zach ALOHA AC

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jason Momoa (@prideofgypsies)

Źródło: dv.is (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

A u mnie dzisiaj bohaterowie DC Comics i ich… Pupile! Jako figurki Mystery Minis:)

http://www.geek-nerd-news.pl/2016/10/bohaterowie-dc-comics-i-ich-zwierzatka.html

Ręce opadają, naprawdę nie da się z nim nic zrobić?

Dołączam się do pytania.

Podejrzewam, że dudi spamuje newsy i już do nich nie wraca. Chyba trzeba uprzedzać jego spam i wysyłać bat sygnały ostrzegawcze. Jak to nie pomoże to już tylko zostaje batarang.

Swoim zachowaniem przypomina bota. Ale nim nie jest. Chyba. To jest: nie wiem. O.o W każdym razie, popieram ideę z batarangiem… Thii, thii, thii… Ciekawe, czy administracja Batcave pozwoliła dudiemu na reklamowanie swojego, eee, bloga (?).

Ja linkuję pod nowymi postami moje newsy, które są związane z DC – jeśli chodzi o Batcave. Ja Was do klikania nie namawiam, więc nie wiem w czym Wam to przeszkadza;)

Jeśli chcesz się dowiedzieć co nam to przeszkadza, to odsyłam do poprzednich newsów. Nie będę się powtarzał, ani streszczał wypowiedzi innych (jestem raczej kiepski w streszczeniach).

już za:
dni
4
9
8
godzin
1
4
minut
4
0
sekund
5
3
Kalendarium
Galeria
batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2 batman-death-in-the-family-011 batman-death-in-the-family-010
Komiksowe Top 5