Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 15 Lip 2019, 17:10
 • Young Justice 3x18 - 16 Lip 2019,
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 16 Lip 2019, 11:10
 • Liga Sprawiedliwości – Piach w trybach, tom 6 - 17 Lip 2019,

Jason Momoa jako AquamanWedług doniesień Gold Coast Bulletin, tuż po tym jak w Village Roadshow Studios w Australii zostaną zdemontowane scenografie przygotowane na potrzeby filmu “Thor: Ragnarok”, na miejscu ruszą przygotowania do “Aquamana”. Ma to nastąpić po koniec tego miesiąca. Zdjęcia do filmu z Jasonem Momoą w roli głównej mają się rozpocząć na początku przyszłego roku.

Wydaje się, że przygotowania do “Aquamana” w reżyserii Jamesa Wana przebiegają zgodnie z planem. Tego nie można powiedzieć o “Flashu”, który ostatnio stracił reżysera, co w przypadku filmów z komiksowymi bohaterami zdarza się dość często. Za sprawą jednego z wywiadów, którego udzielił Ezra Miller, dowiedzieliśmy się zaś w jaki sposób na potrzeby “Justice League” kręcono sceny pokazujące szybkość Flasha.

“Czasami zmuszali mnie do biegania. Czym byłem oburzony, bo myślałem, że grając Flasha, będzie wspaniale, bo nie możesz go dostrzec kiedy biegnie, więc będzie to łatwizna! Nie, nie Ezra, chcemy żebyś biegał. Mamy tą ogromną bieżnię, która nazywa się, jak sądzę, Tumblelator, ma 25 stóp długości, rozpędza się do 45 mil na godzinę i jest sprężysta jak trampolina. Po prostu spełnienie marzeń. Następnie przyczepiają mnie do uprzęży i robimy różne rzeczy. To co stworzyliśmy, to jak połączenie choreografii i efektów wizualnych. To co staramy się wdrożyć, to szeroka różnorodność sposobów w jaki tworzyliśmy te momenty. Dużo Flasha jest z jego percepcji.”

Fragment dotyczący Flasha zaczyna się od ok. 6 minuty.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 odpowiedzi na „Preprodukcja “Aquamana” ruszy w tym miesiącu oraz Ezra Miller o pokazaniu szybkości Flasha

 • Nietoperz pisze:

  Q, wydaje mi się, że podpiąłeś zły filmik. 😉

 • Juby pisze:

  Flash stracił reżysera po raz trzeci! To chyba sytuacja bezprecedensowa wśród filmów superhero, które był już w produkcji.

  • Q pisze:

   Greg Berlanti był tylko przymierzany przed rozpoczęciem produkcji ale zdecydował się na serialową wersję. Zaangażowany był Seth Grahame-Smith, dla którego byłby to debiut reżyserski, a później Rick Famuyiwa.

 • Chris pisze:

  Zaraz sam nakręcę o nim film i po sprawie haha 😀

Premiera filmu "Joker" za
dni
8
0
godzin
0
3
minut
1
7
sekund
2
0
Kalendarium
Galeria
yj316_013 yj316_012 yj316_011 yj316_010 yj316_009 yj316_008