Galeria
Batman knightmare-batman marquee_leagueup justice-league-ew-comic-con HARWOOD ww_rec_03

DC_Logo_Blue_FinalWedług doniesień Deadline, Christina Hodson pracuje obecnie nad scenariuszem do kolejnego filmu z akcją rozgrywającą się DC Universe. Nie ujawniono o jaki projekt chodzi, ale fani przypuszczają, że być może ma to związek z osobnym filmem z Harley Quinn.

UPDATE:
The Wrap potwierdza przypuszczenia fanów. Christina Hodson pisze scenariusz do filmu Harley Quinn/Birds of Prey. Nie będzie to wyłącznie produkcja o Harley Quinn ale o kilku bohaterkach z komiksów DC Comics.

Harley QuinnChristina Hodson to stosunkowa nowa osoba w branży filmowej, ale jej scenariusze cieszą się dużym zainteresowaniem. Wkrótce w kinach będzie można obejrzeć „Osaczoną”, a w przyszłym roku „Unforgettable”. Przygotowała też scenariusz do „Bumblebee”, spin-offu „Transformers”, który jest blisko dostania zielonego światła. Dla Warner Bros. napisał zaś scenariusz rebootu „Ściganego”, wcześniej zaś Sony zdecydowało na realizację „Eden Project”, który znalazł się na „czarnej liście” najlepszych niezrealizowanych scenariuszy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź Scenariusz do kolejnego filmu z DC Universe w przygotowaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
8
7
godzin
1
1
minut
3
9
sekund
1
8
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Begins"

Forum
Już wkrótce
  • "Batman i Robin" w TVN7 - 24 Sie 2017, 23:05
  • "Batman Forever" w TVN7 - 25 Sie 2017, 20:00
  • "Batman Forever" w TVN7 - 27 Sie 2017, 17:35
  • Batman i Harley Quinn (DVD) - 30 Sie 2017,
Komiksowe Top 5