Galeria
jason-momoa-justice-league-iceland justice-league-flash-batman-wonder-woman_0 Batman knightmare-batman marquee_leagueup justice-league-ew-comic-con

wkkdc_08Dzisiaj do sprzedaży trafił ósmy tom Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics – „Batman: Długie Halloween, część 2” (39,99 zł) oraz pierwszy numer specjalny „Kryzys tożsamości” (118,99 zł). Za dwa tygodnie będzie można kupić wcześniej nie wydany w Polsce „Batman: Śmierć w rodzinie” (14 grudnia).

„Batman: Długie Halloween, część 2”
Zamaskowany bohater, który uczy się, że nie może nikomu ufać.
Seryjny morderca uderzający tylko w święta.
Król zbrodni, który próbuje utrzymać rozpadające się imperium.
Miasto osaczone przez gangsterów, które staje się przystanią dla dziwolągów.
Uczciwy prokurator ukrywający przerażającą tajemnicę.
Tajemnicza kobieta kusząca Mrocznego Detektywa.
I przyjaźń, która zostanie zniszczona na wieki.

Oto fragmenty zagadki kryminalnej znanej jako: DŁUGIE HALLOWEEN.

Gdy Mroczny Rycerz stara się odnaleźć nieuchwytnego, tajemniczego seryjnego mordercę, uderzającego tylko w święta, odkrywa, że nie brakuje mu podejrzanych. W Gotham City, mieście nękanym przez gangsterów i przestępców w dziwacznych kostiumach, każdy może stać się ofiarą.

Laureaci nagrody Willa Eisnera, Jeph Loeb i Tim Sale (autorzy albumów: Batman: Nawiedzony Rycerz oraz Superman: Na wszystkie pory roku) przedstawiają wciągającą opowieść z początków kariery zamaskowanego obrońcy Gotham, w której występują najwięksi wrogowie Batmana.

Tom zawiera materiały pierwotnie opublikowane w „Batman: The Long Halloween #7-13” oraz „Detective Comics #66”.

Kryzys tożsamości
MROCZNY SEKRET, KTÓRY ROZBIŁ LIGĘ SPRAWIEDLIWOŚCI…

Niezwykle oryginalna i bardzo dobrze przyjęta historia o sekretach i kłamstwach dzielących Amerykańską Ligę Sprawiedliwości zebrana na 336 stronach.
Jej autorami są scenarzysta komiksowy i pisarz Brad Meltzer oraz tandem artystyczny Rags Morales i Michael Bair.

Kiedy Sue Dibny, żona Elongated Mana, zostaje zamordowana we własnym domu, superbohaterowie są wstrząśnięci. Wszyscy łączą się w żałobie, postanawiają chronić swoich bliskich i natychmiast rozpoczynają poszukiwania zabójcy. Kilkoro bohaterów szybko wpada na pomysł, kto mógł dokonać tej okrutnej zbrodni. Kiedyś Green Arrow, Hawkman, Black Canary, Atom i Zatanna, wykorzystując swoje supermoce w dobrej wierze, posunęli się za daleko. Teraz trzymany przez nich długo w tajemnicy sekret doprowadzi do rozłamu w społeczności superbohaterów.

Cena: 119 zł
Oprawa: twarda
Liczba stron: 336

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 Odpowiedzi na Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics – „Batman: Długie Halloween, część 2” i „Kryzys tożsamości” od dziś w sprzedaży

 • Maragast powiedział:

  Ten specjal przez swoją cenę jest chyba jedynym komiksowym wydaniem, na które nikt nie czeka. Oby niska sprzedaż spowodowała, że kolejne specjale będą wychodzić w normalnych cenach. Mam też cichą nadzieję, że oolejnym wydanym specjalem będzie „Kryzys Nieskączoności”.
  Ale za to chyba wszyscy czekają i nie mogą się już doczekać „Śmierci w rodzinie”.

 • Jack powiedział:

  Polecacie to wydanie ”Batman Długie Halloween” czy lepiej szukać od Muchy ?

 • Maragast powiedział:

  Jeśli nie zbierasz całości Kolekcji DC to chyba lepiej kupić Długie Halloween i Mroczne zwycięstwo od Muchy, będą do siebie lepiej pasować na półce.

 • Leon Kennedy powiedział:

  Jeśli nie zbierasz całej kolekcji to bierz co tańsze trafisz 😉

 • Jack powiedział:

  Z kolekcji mam tylko Batman Hush. Generalnie rozglądałem się już parę miesięcy temu za wersją Muchy kiedy jednak okazało się że jest trudno dostępna i stosunkowo droga zostawiłem ten temat na przyszłość. A tu nagle wyszła kolekcja tańsza niestety dwu tomowa zamiast jedno . W okolicznych kioskach nie masz już Długiego Halloween cz1. Słyszałem głosy że wersja WKKDC ma lepsze kolory . I o to taki dylemat czy szukać po Empikach czy dorwać od Muchy za jakiś czas .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
8
4
godzin
2
2
minut
4
8
sekund
1
1
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Begins"

Forum
Już wkrótce
 • "Batman i Robin" w TVN7 - 24 Sie 2017, 23:05
 • "Batman Forever" w TVN7 - 25 Sie 2017, 20:00
 • "Batman Forever" w TVN7 - 27 Sie 2017, 17:35
 • Batman i Harley Quinn (DVD) - 30 Sie 2017,
Komiksowe Top 5