wkkdc_08Dzisiaj do sprzedaży trafił ósmy tom Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics – „Batman: Długie Halloween, część 2” (39,99 zł) oraz pierwszy numer specjalny “Kryzys tożsamości” (118,99 zł). Za dwa tygodnie będzie można kupić wcześniej nie wydany w Polsce “Batman: Śmierć w rodzinie” (14 grudnia).

„Batman: Długie Halloween, część 2”
Zamaskowany bohater, który uczy się, że nie może nikomu ufać.
Seryjny morderca uderzający tylko w święta.
Król zbrodni, który próbuje utrzymać rozpadające się imperium.
Miasto osaczone przez gangsterów, które staje się przystanią dla dziwolągów.
Uczciwy prokurator ukrywający przerażającą tajemnicę.
Tajemnicza kobieta kusząca Mrocznego Detektywa.
I przyjaźń, która zostanie zniszczona na wieki.

Oto fragmenty zagadki kryminalnej znanej jako: DŁUGIE HALLOWEEN.

Gdy Mroczny Rycerz stara się odnaleźć nieuchwytnego, tajemniczego seryjnego mordercę, uderzającego tylko w święta, odkrywa, że nie brakuje mu podejrzanych. W Gotham City, mieście nękanym przez gangsterów i przestępców w dziwacznych kostiumach, każdy może stać się ofiarą.

Laureaci nagrody Willa Eisnera, Jeph Loeb i Tim Sale (autorzy albumów: Batman: Nawiedzony Rycerz oraz Superman: Na wszystkie pory roku) przedstawiają wciągającą opowieść z początków kariery zamaskowanego obrońcy Gotham, w której występują najwięksi wrogowie Batmana.

Tom zawiera materiały pierwotnie opublikowane w „Batman: The Long Halloween #7-13” oraz “Detective Comics #66”.

Kryzys tożsamości
MROCZNY SEKRET, KTÓRY ROZBIŁ LIGĘ SPRAWIEDLIWOŚCI…

Niezwykle oryginalna i bardzo dobrze przyjęta historia o sekretach i kłamstwach dzielących Amerykańską Ligę Sprawiedliwości zebrana na 336 stronach.
Jej autorami są scenarzysta komiksowy i pisarz Brad Meltzer oraz tandem artystyczny Rags Morales i Michael Bair.

Kiedy Sue Dibny, żona Elongated Mana, zostaje zamordowana we własnym domu, superbohaterowie są wstrząśnięci. Wszyscy łączą się w żałobie, postanawiają chronić swoich bliskich i natychmiast rozpoczynają poszukiwania zabójcy. Kilkoro bohaterów szybko wpada na pomysł, kto mógł dokonać tej okrutnej zbrodni. Kiedyś Green Arrow, Hawkman, Black Canary, Atom i Zatanna, wykorzystując swoje supermoce w dobrej wierze, posunęli się za daleko. Teraz trzymany przez nich długo w tajemnicy sekret doprowadzi do rozłamu w społeczności superbohaterów.

Cena: 119 zł
Oprawa: twarda
Liczba stron: 336

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ten specjal przez swoją cenę jest chyba jedynym komiksowym wydaniem, na które nikt nie czeka. Oby niska sprzedaż spowodowała, że kolejne specjale będą wychodzić w normalnych cenach. Mam też cichą nadzieję, że oolejnym wydanym specjalem będzie “Kryzys Nieskączoności”.
Ale za to chyba wszyscy czekają i nie mogą się już doczekać “Śmierci w rodzinie”.

Polecacie to wydanie ”Batman Długie Halloween” czy lepiej szukać od Muchy ?

Jeśli nie zbierasz całości Kolekcji DC to chyba lepiej kupić Długie Halloween i Mroczne zwycięstwo od Muchy, będą do siebie lepiej pasować na półce.

Jeśli nie zbierasz całej kolekcji to bierz co tańsze trafisz 😉

Z kolekcji mam tylko Batman Hush. Generalnie rozglądałem się już parę miesięcy temu za wersją Muchy kiedy jednak okazało się że jest trudno dostępna i stosunkowo droga zostawiłem ten temat na przyszłość. A tu nagle wyszła kolekcja tańsza niestety dwu tomowa zamiast jedno . W okolicznych kioskach nie masz już Długiego Halloween cz1. Słyszałem głosy że wersja WKKDC ma lepsze kolory . I o to taki dylemat czy szukać po Empikach czy dorwać od Muchy za jakiś czas .

już za:
dni
4
9
5
godzin
0
0
minut
3
5
sekund
2
8
Kalendarium
Galeria
elbp-m4wmaal07b elbo3hau8aalinp batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2
Komiksowe Top 5