"Young Justice" - plakat 3 sezonuW styczniu 2013 roku ogłoszono, że serial animowany “Young Justice” nie zostanie przedłużony na kolejny sezon, mimo chęci twórców i samego DC. Fani kreskówki z całego świata przez kolejne lata starali się udowodnić stacji Cartoon Network, a następne platformie Netflix, że produkcja zasługuje na nowe odcinki oraz dokończenie wszystkich wątków.

Dziś WB Animation oficjalnie potwierdziło, że produkcja 3 sezonu właśnie się rozpoczęła. Sam Register, prezes Warner Bros. Animation oraz Warner Digital Series w swoim oświadczeniu mówi:

“Przywiązanie fanów do “Young Justice” oraz ich prośby o kolejne odcinki zawsze do nas przemawiały. Jesteśmy podekscytowani faktem, że przywracamy serial dla lojalnych miłośników oraz dajemy okazję nowym widzom do odkrycia doskonałej produkcji.”

Oryginalni producenci serialu – Brandon Vietti oraz Greg Weisman ponownie wrócą do swoich ról przy tworzeniu kreskówki. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery oraz stacji, na jakiej będziemy mogli obejrzeć produkcję. Możemy za to spodziewać się “nowych zwrotów akcji, nowych niebezpieczeństw, ale przede wszystkim – okazji do kontynuowania przygody z uwielbianymi przez fanów superbohaterami.”

Źródło: IGN

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 Responses to “Young Justice” powróci z 3 sezonem!

 • Arkham pisze:

  Jak wspaniale!!! Kocham ten serial, gdy mieli go skończyć… To było OKROPNE. To cudownie, że postanowili go przedłużyć. <3

 • archieg2 pisze:

  dobre wieści 😀

 • Rocky Bimbołka pisze:

  Żeby tak jeszcze ktoś przejrzał na oczy i Avengers: Earth Mightiest Heroes i przywróćił.

 • Leon Kennedy pisze:

  “Avengers: Earth Mightiest Heroes” Ogl, świetna pozycja, czemu została skasowana tergo chyba nikt nie wie…

The Batman już za:
dni
4
5
3
godzin
1
0
minut
1
6
sekund
1
5
Kalendarium
Galeria
ebmw8kxxsaehgv5 ebipqjrxkaaqhqz ebipqjrwsay8pu2 103432560 ba 943849343455