Aquaman w "Justice League"Warner Bros. ogłosiło nową datę premiery “Aquamana” w reżyserii Jamesa Wan. Film z Jasonem Momoą w roli tytułowej miał pierwotnie zadebiutować w kinach 27 lipca 2018, ale zdecydowano się przesunąć premierę o kilka miesięcy, i zobaczymy go 5 października 2018 roku.

Taka zmiana daty spowodowała, że od razu pojawiły się spekulacje, że być może zwolniony lipcowy termin zostanie zajęty przez “The Batman”, którego data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Według plotek zdjęcia do solowego filmu z Batmanem mają rozpocząć się wiosną przyszłego roku.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Hmm. Na ten moment obstawiałbym, że stanie się to, czego się spodziewano. Choć nie do końca w takiej formie, jakiej oczekiwano. “Flash” przejmie datę “Aquamana”. Wydaje się to logiczne. Wcześniej spekulowano, że zamienią się datami, ale WB pewnie uznało, iż lepiej nie przyśpieszać tak wielkiej produkcji i przywalać Wana jeszcze większym stresem :/

Z tym “Batmanem” to wiecie.. Nie wiadomo czym podparte są spekulacje aktorów, gdy mówią o tym, że “zaczną coś robić na wiosnę”. Affleck ruszy z produkcją, gdy uzna za stosowne (czyt. gdy skończy wreszcie pisać scenariusz), a nie gdy każe mu WB. Ktoś może uznać to za dziwaczne, ale “Flash” – pomimo straty reżysera – wydaje się być obecnie w bardziej zaawansowanej pre-produkcji, niż “Batman” Afflecka.

Sorry, ale ten news sieje nieprawdę. Warner Bros. w 2014 roku zaklepało kilka dat premier (chyba z 10) i podało tytuły filmów z DCEU, których możemy się spodziewać w tych datach. “Aquaman” NIGDY NIE MIAŁ DATY PREMIERY!! Takową miały tylko BvS i SS. Dopiero w styczniu tego roku, oficjalnie potwierdzono, że 23 czerwca i któregośtam listopada 2017 wyjdą WW i JL. I tyle. Wszelki rozpiski jakoby “Aquaman” wychodził w lipcu 2018 roku były wyłącznie domysłami fanów i spekulacjami portali internetowych. Na BoxOfficeMojo nigdy nie potwierdzano tych informacji i dopiero wczoraj dodano datę premiery “Aquamana” (jest jego pierwszą).

Tabelka po prawej u góry:
http://www.boxofficemojo.com/franchises/chart/?id=dc.htm

już za:
dni
3
6
6
godzin
0
6
minut
2
2
sekund
1
7

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
5
godzin
0
6
minut
2
2
sekund
1
7
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5