Forum
Już wkrótce
 • Nastoletni Tytani: Przyszłość jest teraz (WKKDC) - 26 Cze 2019,
 • Young Justice 3x14 - 02 Lip 2019,
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 06 Lip 2019, 16:30
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 07 Lip 2019, 08:50

Aquaman w "Justice League"Warner Bros. ogłosiło nową datę premiery “Aquamana” w reżyserii Jamesa Wan. Film z Jasonem Momoą w roli tytułowej miał pierwotnie zadebiutować w kinach 27 lipca 2018, ale zdecydowano się przesunąć premierę o kilka miesięcy, i zobaczymy go 5 października 2018 roku.

Taka zmiana daty spowodowała, że od razu pojawiły się spekulacje, że być może zwolniony lipcowy termin zostanie zajęty przez “The Batman”, którego data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Według plotek zdjęcia do solowego filmu z Batmanem mają rozpocząć się wiosną przyszłego roku.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „Nowa data premiery “Aquamana”, czyżby miejsce dla “The Batman”?

 • Zombie001 pisze:

  Hmm. Na ten moment obstawiałbym, że stanie się to, czego się spodziewano. Choć nie do końca w takiej formie, jakiej oczekiwano. “Flash” przejmie datę “Aquamana”. Wydaje się to logiczne. Wcześniej spekulowano, że zamienią się datami, ale WB pewnie uznało, iż lepiej nie przyśpieszać tak wielkiej produkcji i przywalać Wana jeszcze większym stresem :/

  Z tym “Batmanem” to wiecie.. Nie wiadomo czym podparte są spekulacje aktorów, gdy mówią o tym, że “zaczną coś robić na wiosnę”. Affleck ruszy z produkcją, gdy uzna za stosowne (czyt. gdy skończy wreszcie pisać scenariusz), a nie gdy każe mu WB. Ktoś może uznać to za dziwaczne, ale “Flash” – pomimo straty reżysera – wydaje się być obecnie w bardziej zaawansowanej pre-produkcji, niż “Batman” Afflecka.

 • Juby pisze:

  Sorry, ale ten news sieje nieprawdę. Warner Bros. w 2014 roku zaklepało kilka dat premier (chyba z 10) i podało tytuły filmów z DCEU, których możemy się spodziewać w tych datach. “Aquaman” NIGDY NIE MIAŁ DATY PREMIERY!! Takową miały tylko BvS i SS. Dopiero w styczniu tego roku, oficjalnie potwierdzono, że 23 czerwca i któregośtam listopada 2017 wyjdą WW i JL. I tyle. Wszelki rozpiski jakoby “Aquaman” wychodził w lipcu 2018 roku były wyłącznie domysłami fanów i spekulacjami portali internetowych. Na BoxOfficeMojo nigdy nie potwierdzano tych informacji i dopiero wczoraj dodano datę premiery “Aquamana” (jest jego pierwszą).

  Tabelka po prawej u góry:
  http://www.boxofficemojo.com/franchises/chart/?id=dc.htm

Premiera filmu "Joker" za
dni
9
9
godzin
1
2
minut
1
3
sekund
2
3
Kalendarium
Galeria
pennyworth d9to9_tvuaamker d9n1ibjwkaafyvt d9n-l34wsaa5ztc 65129727 batman-hush-pub-13