Galeria
twow_cvr_us 274_CPT_DoverDocks_EXT-Trai.JPG 237_CPT_INT-TurkeyBombFacto.JPG 237_CPT_INT-TurkeyBombF(2).JPG 222_CPT_EXT-VeldTownSquare_.JPG 208_CPT_INT-LondonPub_Night.JPG

"Legion Samójców" - DVDFani DC już od jutra będą mieć okazję nabyć „Legion Samobójców” na DVD oraz Blu-ray za sprawą dystrybutora Galapagos Films. Wraz z nim, BatCave przygotowało dla swoich czytelników konkurs, w którym każdy dostanie 3 szanse na zdobycie najnowszej produkcji Davida Ayera na DVD oraz gadżet – nieśmiertelnik wykonany na motywach filmu.

W okresie od 5 do 7 grudnia, każdego dnia w innym miejscu (strona, fanpage w serwisie Facebook oraz konto w serwisie Twitter) zadamy jedno pytanie powiązane z filmem. Pierwsza osoba, która danego dnia poprawnie odpowie, zostanie laureatem.

Rozpiska dni, godzin oraz sposobów do zdobycia nagrody:

Nagrody ufundował dystrybutor filmów Galapagos Films.

Regulamin:

1. Do wzięcia udziału w konkursie może przystąpić każda osoba zamieszkała w Polsce.
2. Konkurs trwa od 5 grudnia do 7 grudnia włącznie.
3. Zwycięzcy zostaną wybrani tego samego dnia, w ramach którego obowiązuje dane pytanie.
4. Laureat zostanie poinformowany o wygranej poprzez odpowiedź na tweeta (Twitter), odpowiedź w komentarzu (Facebook) raz odpowiedź na wiadomość mailową (strona www).
5. Laureat zobowiązany jest do wysłania adresu wysyłki nagrody poprzez prywatną wiadomość w ramach danego serwisu lub wiadomość mailową na adres konkurs@batcave.com.pl w przypadku dnia, kiedy obowiązuje konkurs za pośrednictwem strony wpisując w temacie „Suicide Squad” maksymalnie do 7 dni od wybrania zwycięzcy.
6. Jeśli laureat nie dostarczy adresu do wysyłki, grono redakcyjne wybierze dodatkowego zwycięzcę spośród kolejnej poprawnej odpowiedzi.
7. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską maksymalnie do 14 dni od uzyskania kompletu adresów laureatów.
8. Uczestnik biorący udział w konkursie zwalnia serwis Facebook oraz Twitter z wszelkich odpowiedzialności.
9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, Twitter oraz Instagram ani z nimi związany.

Poprzez wysłanie swojego zgłoszenia i podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 Odpowiedzi na Wygraj „Legion Samobójców” na DVD! Od jutra rozpoczynamy konkurs!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
0
4
godzin
0
1
minut
3
0
sekund
1
7
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Forever"

Forum
Już wkrótce
  • Gotham 3x20 - 29 maja 2017,
  • Amerykańska Liga Sprawiedliwości: Sprawiedliwość, część 2 (WKKDC) - 31 maja 2017,
  • Gotham 3x21 - 05 Cze 2017,
  • Gotham 3x22 - 05 Cze 2017,
Komiksowe Top 5