"Batman – Detective Comics, tom 6: Ikar"Dzisiaj, nakładem wydawnictwa Egmont, do sprzedaży trafiły nowe komiksy z bohaterami DC Comics, “Batman – Detective Comics, tom 6: Ikar” (176 strony, 75,00 zł) i “JLA – Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 4” (272 strony, 99,99 zł).

Batman Detective Comics. Ikar

Szósty tom serii o kryminalnych przygodach superbohaterów z Gotham. W tym albumie główną rolę gra najsławniejszy z nich – Batman. Bruce Wayne zawiera porozumienie z pewną działaczką społeczną, aby wspólnymi siłami zagospodarować Wschodnie Nabrzeże, czyli najbiedniejszą część Gotham. Niedługo potem wspólniczka Bruce’a ginie na progu rezydencji Wayne’ów. Policja zaczyna interesować się miliarderem i szukać jego powiązań ze światem handlarzy żywym towarem oraz narkotyków. W tej sytuacji Batman rozpoczyna własne śledztwo. Zebrane przez niego dowody wskazują na szeroko zakrojony spisek z udziałem skorumpowanych polityków i rywalizujących ze sobą gangów. Wszystko zaś obraca się wokół śmiertelnie niebezpiecznego narkotyku znanego jako Ikar. Detektyw Harvey Bullock, który kilka lat wcześniej miał do czynienia z tym specyfikiem, chce dorwać człowieka odpowiedzialnego za ponowne wprowadzenie Ikara na rynek. Podejrzewa, że jest nim Bruce Wayne. Mroczny Rycerz musi się spieszyć, aby odkryć prawdę, zanim jego alter ego trafi do więzienia. Komiks został stworzony przez duet autorski znany wcześniej ze wspólnej pracy nad serią o Flashu, która została wysoko oceniona przez amerykańskich krytyków.


Tytuł komiksu: Batman Detective Comics. Ikar
Numer tomu: 6
Scenariusz: Francis Manapul, Brian Bucellato
Rysunki: Francis Manapul i inni
Przekład: Tomasz Sidorkiewicz
Oprawa: twarda
Liczba stron: 176
Format: 170 x 260
Sugerowana cena detaliczna: 75,00 zł
Data ukazania się: styczeń 2017

JLA – Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 4"JLA – Amerykańska Liga Sprawiedliwości

Czwarty tom serii o największych superbohaterach uniwersum DC, którzy zebrali się, by odtworzyć drużynę obrońców naszej planety – Amerykańską Ligę Sprawiedliwości (JLA). Bohaterowie mierzyli się już z niezliczonymi zagrożeniami – i za każdym razem zwyciężali. Co się jednak stanie, gdy nadciągnie Mageddon – broń ostatecznej zagłady Starych Bogów – aby zniszczyć wszelkie życie? W tym samym czasie najwięksi wrogowie JLA zbierają się, by założyć całkiem nowy Gang Niesprawiedliwości. Trzecia wojna światowa wisi na włosku… Historie o przebudowanej Lidze zostały napisane przez sławnego szkockiego scenarzystę Granta Morrisona (The Invisibles, WE3, All-Star Superman, New X-Men), a narysowane przez zespół świetnych grafików, w tym Howarda Portera (Fantastyczna Czwórka, Flash).


Tytuł komiksu: JLA – Amerykańska Liga Sprawiedliwości
Numer tomu: 4
Scenariusz: Grant Morrison
Rysunki: Howard Porter, Frank Quitely, Ed McGuinness
Przekład: Krzysztof Uliszewski
Oprawa: twarda
Liczba stron: 272
Format: 170 x 260
Sugerowana cena detaliczna: 99,99 zł
Data ukazania się: styczeń 2017

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
6
1
godzin
1
4
minut
0
8
sekund
4
1

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
0
godzin
1
4
minut
0
8
sekund
4
1
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
evz7befwgai-jt9 evxdolzxmaedpaf evxdolhxmamb1i2 evu1upduuaqevx_ evpjlekxeacgisq-scaled 156246136
Komiksowe Top 5