green-lantern-corps-movieWarner Bros. powoli rusza z przygotowaniami do nowego filmu z Green Lanternem. Scenariusz do “Green Lantern Corps” mają przygotować David Goyer i Justin Rhodes. Nowy projekt jest opisywany jako “Zabójcza broń w kosmosie”. Głównymi bohaterami mają być Hal Jordan i John Stewart. Nie wiadomo, czy studio będzie chciało powrotu Ryana Reynoldsa w roli Hala Jordana.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Sam pomysł na ten film – “Zabójcza Broń” w kosmosie – tak średnio mnie jara. Trochę inaczej czuję tą tematykę. No i uważam, że przed GLC powinniśmy jednak dostać pełnoprawny film o Halu i jego kosmicznych kumplach (w sensie, produkcję o JEDNYM ziemskim Green Lanternie, a nie dwóch). No ale skoro nie można inaczej.

Powrót Goyera nawet trochę mnie cieszy. Zawsze uważałem, że jego wkład w filmy Nolana, jest mocno niedoceniany. Dość ubogie scenariuszowo “MoS”, też wydaj się tak mniej przekombinowane, niż ostateczny twór Terrio w postaci “BvS”. Tylko strasznie kijowego co-writera dali Goyerowi. To jest gość, który może mieć multum świetnych pomysłów, ale potrzebuje kogoś sprawniejszego od siebie, aby to poskładać do kupy. Aktualnie z góry można założyć, że dialogi i tzw. “character development” będą w “GLC” leżeć. Choć do 2020 daleka droga.

W końcu jakiś rzetelny komentarz. Zgadzam się w 100%
Większość każuali uslyszala o Goyerze przy okazji BvS i zaczęło się smieszkowanie “hahaha Goyera ten od BvS ale beka xddd”

Facet byl tez zwiazany z filmowa seria Blade’a i jak wspomniales Batmanami Nolana wlasnie. Mozna go lubic badz nie, ale kojarzenie go wylacznie z produkcji BvS to kolejny popis ignorancji. No, ale czego ja wymagam, nie tylko filmow to dotyczy…

fanboye” ?? serio to kilka faktów może o i tym ciapatym gojerze sie dowiedzcie a potem chwalcie tego idiotę on niszczy uniwersum Dc i gdzie wlozy swoje paluchy tam nie ma co szukać każdy to wie a pierwsza cześć batmana Nolana kulała pod każdym i była by całkowicie nie zjadliwa gdyby nie Nolan który potem już ewidentnie odrzucił tego pana pomimo nacisków WB swoją droga ciekawe komu ssie ten pajac lache że go wpychają gdzie się da ech miejmy nadzieje ze kiedyś zniknie a ten film juz jest spisany na straty przez samo nazwisko goyera jeszcze może wyjść że hal i john mogą być kochankami w wizji tego tumana przypuszczam że projekt nie powstanie albo zostanie odrzucony

pozdrawiam i serio goyer to zło każdy o tym nie nie lodźcie sie że jest inaczej wyczekujcie JL

pozdrawiam i mam nadzieje że nikogo nie obraziłem

już za:
dni
4
5
4
godzin
2
1
minut
0
3
sekund
1
7
Kalendarium
Galeria
eomz-k2vqaaibmg batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468
Komiksowe Top 5