"Gotham"W nowym promo 12. odcinka trzeciego sezonu “Gotham”, którego premiera 16 stycznia, Jerome zapewnia, że w Gotham nie ma bohaterów.

“To ten sam Jerome, ale zmieniony. Nie jest tak ładny jak wcześniej”, mówi producent wykonawczy John Stephens. “Ktoś, kto w zasadzie przeszedł przez śmierć i wrócił do życia ma zupełnie inny punkt widzenia. Szersze punkt widzenia. To go zmieniło. Dziwnie to powiedzieć, ale jest bardziej psychotyczny niż wcześniej.”


“[Bruce] naprawdę zostanie wciągnięty w historię Jerome’a. Naprawdę zobaczymy jak robi wielki krok. Dołożona zostanie kolejna cegiełka do muru [filozofii Batman] w 14. odcinku, a zrobione to zostanie przez Jerome’a”, zdradza Stephens. “Jerome jest zastępcą dla osoby, która prawdopodobnie gdzieś tam jest. To dla nas bardzo ważne, że ten facet kończy sygnalizując ten fragment mitologii Batmana.”

Po trzech styczniowych odcinkach, które dotyczyć będą Jerome’a w dalszej części 3. sezonu powrócą również Mr. Freeze i Firefly, zgłębiany będzie również wątek Court of Owls.

Falcone zleca zabicie Gordona, po tym jak dowiaduje się, że to on zastrzelił Maria. Gordon i Bullock odkrywają wyznawców Jerome’a (gościnnie Cameron Monaghan), którzy planują przywrócić go do życia. W międzyczasie Pingwin wymyka się spod kontroli przed swoim największym wywiadem telewizyjnym w roli burmistrza, a Bruce i Selina muszą poradzić sobie z powrotem mamy Seliny do Gotham.

Źródło: TV Guide

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Głos identyko jak Ledger 😀

Kurde, ale się jaram *.*

„Jerome jest zastępcą dla osoby, która prawdopodobnie gdzieś tam jest. To dla nas bardzo ważne, że ten facet kończy sygnalizując ten fragment mitologii Batmana.” Zaraz, stop, moment, chwila. Dla mnie to Jerome jest Jokerem. Jesli wyskocza z czyms, ze prawdziy Joker tylko sie inspirowal Jerome, to zwariuje. Joker sie nikim nie inspiruje.

Witamy w serialu “Gotham” gdzie wszystko co wspolczesne dla Batmama (lacznie z nowoczesnymi szkalnymi wiezowcami, zamiast charakterystycznego neo-gotyku) najwyrazniej mialo miejsce 20 lat wstecz, gdy Bruce chodzil do podstawowki…

Nic nie jest oryginalne, a wtornosc nie ma granic. There’s no god…

Fakt, tez uwazam, ze Gotham jest dosyc przecietnym serialem, ma duzo bledow i nielogicznosci, ale lubie tam Pingwina (chociaz ostatnio nawet i te postac mi zbrzydzaja), Nygmę i wlasnie Jerome. Niech niszcza caly serial, smialo, ale to cholernie irytujace gdy niszcza postaci, ktore akurat sa dosyc dobrze wykreowane.

już za:
dni
4
9
8
godzin
0
0
minut
2
6
sekund
4
2
Kalendarium
Galeria
batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2 batman-death-in-the-family-011 batman-death-in-the-family-010
Komiksowe Top 5