Forum
Już wkrótce
  • "Batman Begins" 4K - 17 Sty 2018,
  • "The Dark Knight" 4K - 17 Sty 2018,
  • "The Dark Knight Rises" 4K - 17 Sty 2018,
  • "Heath Ledger - to ja" w Planete+ - 20 Sty 2018, 20:20

1484084656-wonder-woman-gal-gadot-movie-filmW ostatnich dniach pojawiło się kilka nowych informacji dotyczących filmów z uniwersum DC. We francuskim magazynie Studio Ciné Live opublikowano nowe zdjęcia z planu “Wonder Woman”, a także potwierdzono kto będzie głównym złoczyńcą, a swojej roli Steve’a Trevora opowiedział także Chris Pine.

“Gram pilota, który szpieguje dla aliantów Niemców, o czym ci nie wiedzą. Mój bohater kradnie notatnik wypełniony formułami naukowymi gdzieś w Imperium Osmańskim. Kradnie także samolot, ale zostaje zastrzelony nad morzem.”

Formuły te skrywają tajemnicę produkcji śmiertelnego gazu, który mógłby zniszczyć ludzkość. Okazuje się, że może to zainteresować Aresa, boga wojny. Jest on zazdrosny o ludzi, których stworzył jego zmarły ojciec, Zeus (Amazonki i Zeus zbuntowali się przeciwko Aresowi i Zeus zginął z ręki syna).

1484084654-wonder-woman-gal-gadot-movie-hippolype 1484084655-wonder-woman-gal-gadot-movie-patty-jenkins

Scenarzysta Will Beall w rozmowie z serwisem Collider zapewnił, że “Aquaman” będzie “naprawdę zabawny”.

“Będzie zabawny, naprawdę dostarczymy wam frajdy. To co wymyśliliśmy z Jamesem [Wanem] – ma on jasne wyobrażenie w jakiej tonacji powinien być film. I uważam, że Aquaman wstrząśnie umysłami widzów, nie tylko ze względu na stronę wizualną, ale dlatego, że historia i jej zasięg są naprawdę dobre.”

Beall, który przygotował pierwszy szkic scenariusza “Justice League”, który później przerabiał Chris Terrio, zapewnił również, że nowy film Snydera będzie bardziej zabawny niż ponury “Batman v Superman: Dawn of Justice” i że to jest kierunek w którym zmierzają kolejne filmy.

Jason Momoa w rozmowie z The Hollywood Reporter stwierdził, że to on na planie “Justice League” wykonał najbardziej ekstremalne sceny kaskaderski. Opisał też Zacka Snydera jednym słowem – “geniusz”. Aktor potwierdził również, że za 4 lub 5 miesięcy rozpocznie zdjęcia do “Aquamana”.

>

Źródła: lestoilesheroiques.fr, Collider

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najbardziej oczekiwany film animowany związany z Batmanem w roku 2018

Zobacz wyniki

Galeria
suicide-squad-group-costume sshtp-zoom_-_embed_2018 sshtp-waller-and-squad_copy_-_h_2018 sshtp-deadshot_-_embed_2018 sshtp-amanda_waller_-_embed_2018_0 gbg_0015
Komiksowe Top 5