"Justice League Dark"Od dziś w USA w wersji cyfrowej dostępny jest już film animowany “Justice League Dark”, z tej okazji udostępniony został kolejny klip, a raczej 6 minutowy początkowy fragment filmu.

Kiedy niewinni cywile zaczynają popełniać niewyobrażalne przestępstwa w Metropolis, Gotham City i innych metropoliach, Batman musi wezwać mistycznych bohaterów, by wyeliminować demoniczne zagrożenie dla naszej planety. Wejście Justice League Dark, której niechętnie przewodzi sam Hellblazer, John Constantine. Jak Batman, Constantine jest przebiegłym, często cynicznym samotnikiem, który jest najlepszy w tym co robi – ale szybko zdaje sobie sprawę, że żeby pokonać złowrogie siły zagrażające planecie potrzeba będzie pomocy ze strony innych nadprzyrodzonych sojuszników. Formowanie nowej „ligi” z czarodziejką Zatanną, Deadmanem z nie z tego świata i Jasonem Bloodem i jego potężnym alter ego Etrigan the Demon. Ten zespół specjalistów od Czarnej Magi musi rozwikłać tajemnicę nadprzyrodzonej zarazy zagrażającej Ziemi i zwalczyć rosnące siły nikczemnego oblężenia, nim będzie za późno dla całej ludzkości.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Muza gites i foch Gacka :]

Jest mrocznie, jest fajnie. Tylko by animatorzy zmienili styl. Byłoby git.

Okolice Polski są na szczęście bezpieczne, a fontanna przed domem Bruce’a jest genialnie narysowana. Dobry klimat, Batman jak zwykle wymiata. Fajna muzyka.

już za:
dni
3
6
7
godzin
1
2
minut
3
2
sekund
4
4

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
6
godzin
1
2
minut
3
2
sekund
4
4
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5