"Batman v Superman: Dawn of Justice"Po oświadczeniu Bena Afflecka, że nie wyreżyseruje “The Batman”, Forbes opublikował artykuł na ten temat, w którym podał nazwiska potencjalnych reżyserów.

Podobno pod uwagę brani są tacy twórcy jak: Matt Reeves (“Wojna o planetę małp”), Gavin O’Connor (“Księgowy”), Denis Villeneuve (“Sicario”, “Nowy początek”), Matt Ross (“Captain Fantastic”) oraz George Miller (“Mad Max: Fury Road”).

Źródło: Forbes

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Same dobre nazwiska. George Miller to byłby gruby, ale w sumie wolałbym by zrobił nowego Mad Maxa.

Miller niech lepiej zostanie przy swojej piaskownicy. W sensie niech robi to, co sobie sam wymyśli przy tych Mad Maxach. Wrzucanie go jako potencjalnego reżysera przy niemal każdym nowym filmie, robi się powoli nudne. “Mad Max” mu wyszedł, bo to jego świat. Miał w umyśle od początku opracowaną koncepcję i do jej realizacji dążył. “Batmana” powinien dostać ktoś, kto dobrze będzie się czuł w takim gatunku: dramat, thriller – zależnie od tego, czym ten nowy Batman ma być.

Miller miał kiedyś robić JL, więc pewnie jest zainteresowany DC. Tak jak już napisałem: jednak wolę by zrobił Mad Maxa.

Nolan by nie zwalił tego filmu.

Plastic – przecież niektórzy nie lubią filmów Nolana więc nie wiem 😀 Jak można tego nie lubić też nie rozumiem…

Nolan swoje już zrobił i chwała mu za to. Patrząc na MoS, BvS, SS i zwiastuny nadchodzących produkcji, on by po prostu do takiej “wizji” najzwyczajniej nie pasował. Niemniej, Batman od zawsze był, jest i zapewne będzie moim ulubionym superbohaterem, a każde zobaczenie go na ekranie traktuję jako swoiste wydarzenie – więc jeżeli ma powstać solowy film z Gackiem… lepiej, by był czymś naprawdę wyjątkowym, niż jakimś gniotem mającym usunąć Nietoperza w cień na kilka lat.

Matt Reeves („Wojna o planetę małp”) lub Denis Villeneuve („Sicario”, „Nowy początek”) jestem za :), ale to by było zbyt piękne aby się stało prawdziwe 🙁

Czy można prosić o źródło zdjęcia do newsa? Z góry dziękuje 🙂

już za:
dni
3
6
5
godzin
1
9
minut
5
8
sekund
2
2

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
4
godzin
1
9
minut
5
8
sekund
2
2
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
evfyqsnveaiqk9z-scaled evfadhqvgaa1lwt-scaled bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01
Komiksowe Top 5