Galeria
Justice League tttjc1 aquaman-green-screen-justice-league Wonder Woman Batmobil Zack Snyder i Wonder Woman

Batman w "Justice League"Według doniesień serwisu Batman on Film filmowe uniwersum DC cały czas ma kłopoty. Produkcja „The Batman” ma zostać opóźniona o kilka miesięcy. Wcześniej mówiło się, że zdjęcia rozpoczną się wiosną. Oficjalnie nie została wyznaczona data premiery oddzielnego filmu o Batmanie, ale przy opóźnionej produkcji raczej nie wejdzie on na ekrany kin latem 2018 roku.

Nie wiadomo jakie są konkretne powody takiej decyzji, ale podobno nie wszystko jest tak jak powinno z „Justice League”.

Źródło: Batman of Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 Odpowiedzi na Produkcja „The Batman” opóźniona?

 • Robo powiedział:

  Niech z batmanem się nie spieszą. Wolę poczekać i dostać dobrego Gacka niż średniaka.

 • Corvus powiedział:

  Strzałem w dychę byłaby adaptacja Court of Owls. Powiew świeżości, ludzie by nie porównywali do swoich ulubieńców z poprzednich interpretacji = nie psioczyli tak bardzo, a i historia jest naprawdę dobra. (Ostatnio spiski i tajne stowarzyszenia są na topie)

  Po sukcesie Winter Soldiera uważam, że naprawdę niewiele trzeba do powtórzenia tego na łamach DC na jeszcze większej pompie. Wszystkich i tak nie zadowolisz nawet Marvel o tym wie, dlatego kręci filmy komediowe, olewając potrzeby płaczliwych hardkorowych fanów.

 • NotObjectiveButFair powiedział:

  „nie wszystko jest tak jak powinno z *wstaw tytuł filmu dccu* – zabawne, że takie zdanie pojawia się dość często w newsach dotyczących któregokolwiek z filmów dccu. xP

 • MAVERICK powiedział:

  No, znowu jakieś PITU-PITU, które bazuje na ŹRÓDŁACH wyciągniętych z d*** i sieje większy zamęt, niż to potrzebne. Według Batman of film, Malone miała grać Batgirl. I co? ROTFL.

  Co do opóźnień w realizacji „Batmana” to ludzie powinni w końcu przestać pitolić i zluzować gacie. Serio. Affleck non-stop jest o to męczony i od kilkunastu miesięcy, jedyną oficjalną rzeczą jaką mówi, jest to że pracuje nad scenariuszem. Nic się w tej kwestii nie zmienia i nie zmieniło. Wszelkie inne informacje, to albo wróżenie z fusów, albo podpieranie się kilkoma wypowiedziami aktorów, którzy nawet w łapach scenariusza nie mieli i od których nie zależy kiedy WB rozpocznie produkcję filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

JUŻ W KINACH!


dni
6
6
godzin
1
1
minut
1
7
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Wrażenia po zwiastunie "Justice League"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepszy plakat z "Batmana"

Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i Potwory" w HBO2 - 01 Kwi 2017, 06:00
 • Harley Quinn: Szaleństwa i żarty (WKKDC) - 05 Kwi 2017,
 • Wieczni Batman i Robin, tom 1 - 05 Kwi 2017,
 • "Mroczny Rycerz" w TVN - 14 Kwi 2017, 22:35
Komiksowe Top 5