Batman w "Justice League"Według doniesień serwisu Batman on Film filmowe uniwersum DC cały czas ma kłopoty. Produkcja “The Batman” ma zostać opóźniona o kilka miesięcy. Wcześniej mówiło się, że zdjęcia rozpoczną się wiosną. Oficjalnie nie została wyznaczona data premiery oddzielnego filmu o Batmanie, ale przy opóźnionej produkcji raczej nie wejdzie on na ekrany kin latem 2018 roku.

Nie wiadomo jakie są konkretne powody takiej decyzji, ale podobno nie wszystko jest tak jak powinno z “Justice League”.

Źródło: Batman of Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Niech z batmanem się nie spieszą. Wolę poczekać i dostać dobrego Gacka niż średniaka.

Strzałem w dychę byłaby adaptacja Court of Owls. Powiew świeżości, ludzie by nie porównywali do swoich ulubieńców z poprzednich interpretacji = nie psioczyli tak bardzo, a i historia jest naprawdę dobra. (Ostatnio spiski i tajne stowarzyszenia są na topie)

Po sukcesie Winter Soldiera uważam, że naprawdę niewiele trzeba do powtórzenia tego na łamach DC na jeszcze większej pompie. Wszystkich i tak nie zadowolisz nawet Marvel o tym wie, dlatego kręci filmy komediowe, olewając potrzeby płaczliwych hardkorowych fanów.

“nie wszystko jest tak jak powinno z *wstaw tytuł filmu dccu* – zabawne, że takie zdanie pojawia się dość często w newsach dotyczących któregokolwiek z filmów dccu. xP

No, znowu jakieś PITU-PITU, które bazuje na ŹRÓDŁACH wyciągniętych z d*** i sieje większy zamęt, niż to potrzebne. Według Batman of film, Malone miała grać Batgirl. I co? ROTFL.

Co do opóźnień w realizacji „Batmana” to ludzie powinni w końcu przestać pitolić i zluzować gacie. Serio. Affleck non-stop jest o to męczony i od kilkunastu miesięcy, jedyną oficjalną rzeczą jaką mówi, jest to że pracuje nad scenariuszem. Nic się w tej kwestii nie zmienia i nie zmieniło. Wszelkie inne informacje, to albo wróżenie z fusów, albo podpieranie się kilkoma wypowiedziami aktorów, którzy nawet w łapach scenariusza nie mieli i od których nie zależy kiedy WB rozpocznie produkcję filmu.

już za:
dni
3
6
1
godzin
1
0
minut
2
4
sekund
0
4

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
0
godzin
1
0
minut
2
4
sekund
0
4
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
evz7befwgai-jt9 evxdolzxmaedpaf evxdolhxmamb1i2 evu1upduuaqevx_ evpjlekxeacgisq-scaled 156246136
Komiksowe Top 5