Batman logoSerwis Forbes postanowił przyjrzeć się sytuacji w jakiej jest obecnie “The Batman”, po tym jak Ben Affleck zrezygnował z wyreżyserowania filmu.

Scenariusz przygotowali Ben Affleck i Geoff Johns a poprawki wprowadza Chris Terrio, ale możliwe, że tekst będzie jeszcze przerabiany, kiedy w projekt zostanie zaangażowany nowy reżyser. Podobno faworytem jest Matt Reeves (“Ewolucja planety małp”).

W pierwotnej wersji scenariusza głównym złoczyńcą był Deathstroke do roli którego wybrany został Joe Manganiello. Mieli pojawić się również inni złoczyńcy w tym Joker. Jared Leto co prawda nie był zadowolony jak potraktowano jego rolę w “Suicide Squad” ale ostatnio był otwarty na możliwość powrotu. Nie wiadomo jednak czy pojawi się w “The Batman” lub “Gotham City Sirens”.

Według różnych doniesień do scenariusza “The Batman” mogą być wprowadzone duże poprawki, ale też jest możliwość, że powstanie zupełnie nowy tekst. Więcej na ten temat będzie wiadomo, kiedy wybrany zostanie nowy reżyser. Przy takim obrocie spraw prawdopodobnie film mógłby wejść na ekrany kin w 2019 roku.

Źródło: Forbes

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Kicha. Premiera tego Batmana odbędzie się na 60 urodziny Bena.

Chyba mają za duża spinę aby wyszło lepiej niż Dark Knight.

Co ty nie powiesz? A fani niby tego nie podsycają jeszcze bardziej? Wszyscy mają takie ciśnienie na tego Batmana, że nawet nie dziwię się decyzji Afflecka. Męczono gościa tak długo, tymi samymi, debilnymi pytaniami, że w końcu spietrał się.

Niech dalej kombinują bardziej to dostaniemy film najwcześniej po 2020 r. Mam wrażenie że idzie wszystko w tą samą stronę co film o Flashu…

Eee narazie wszystko w tym filmie zapowiada się dobrze, to że Affleck nie reżyseruje to akurat dobrze, jego wizja zostanie zachowana a film powstanie szybciej.
A premiera w 2019 to niby długo?:o

Nom, mamy przecież początek 2017 roku… to bardzo długo 😀

Wolę konkretny Kiedy premiera Kto reżyseruje Jak z Leto Jokerem jak z kondycją Bena kiedy teaserrrr traper I CAN’T WAIT !!!!! :mrgreen:

Dawać TRAILER 😀

już za:
dni
3
6
6
godzin
0
5
minut
1
7
sekund
0
7

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
5
godzin
0
5
minut
1
7
sekund
0
7
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5