CinemaCon

Podczas tegorocznego CinemaCon, Zack Snyder oraz Ben Affleck, Jason Momoa, Henry Cavill, Ezra Miller i Ray Fisher. Zaprezentowali nowe fragmenty “Justice League” oraz kolejny concept art.

Dzięki The Hollywood Reporter możemy się zapoznać z opisem nowych scen:

Alfred (Jeremy Irons) mówi Bruce’owi Wayne’owi, że ten pracuje tak jakby nie było jutra, próbując zgromadzić drużynę. Wkrótce jesteśmy w magazynie Wayne’a, gdzie Bruce pracuje nad olbrzymim pojazdem.

Bruce stwierdza, że wydał milion dolarów na zabezpieczenie tego budynku, na co Wonder Woman (Gadot) odpowiada, że pieniądze były tego warte, bo zajęło jej to prawie minutę by je wyłączyć. Bruce tłumaczy, że pojazd nad którym pracuje to transportowiec.

Wayne i Barry Allen/Flash stoją na dachu i zauważają Batsygnał na niebie.
“Och, to jest Batsygnał! To twój sygnał”, mówi Barry do Bruce’a, zanim przeprasza, że zbyt głośno o tym powiedział. “To znaczy, że musimy już iść. To jest takie ekstra.”

C8H2SybUwAEZqXM

“Justice League to kulminacja podróży, która dla mnie trwała siedem lat”, powiedział Snyder. “Jestem wielkim fanem tych postaci i to jest spełnienie marzeń, aby móc je wszystkie razem pokazać w jednym filmie”.

Jason Momoa, który w środę wieczorem odleciał do Australii, by rozpocząć zdjęcia do “Aquamana”, powiedział, że widział “Justice League” i że to “najwspanialszy film, jaki kiedykolwiek powstał”. Zaprezentował również concept-arty z “Aquamana”.

Chris Pine, który z Patty Jenkins zaprezentował fragmenty “Wonder Woman”, powiedział, że film ma w sobie ducha “Casablanki”.

Do sieci trafiły też nowe zdjęcia i concept-arty z “Wonder Woman”.

"Wonder Woman" "Wonder Woman"

Źródła: THR (1, 2, 3)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Oj Momoa obyś się nie mylił… Czytając jego słowa słyszałem szelest umowy z WB.

najwspanialszy film, jaki kiedykolwiek powstał 😆
film ma w sobie ducha „Casablanki” 😆

A na pierwszym zdjęciu znów potwierdzają, że Superman będzie w JL. Zresztą było wiadome to od początku, tylko potem niby to ukrywali.

Piękna jak zawsze GAL GADOT a Zupek miał mieć brodę i czarne włosy długie i czarny strój no chyba że później zmienić klamoty na kolory podstawowe czerwono żółto niebieskie !!!! :mrgreen:

Fajny obrazek promocyjny, jak z gry “Icewind Dale”.

W ID można było mieć 6 bohaterów. Swoją drogą fajny pomysł na grę RPG..

już za:
dni
4
9
3
godzin
1
8
minut
0
3
sekund
5
4
Kalendarium
Galeria
elbp-m4wmaal07b elbo3hau8aalinp batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2
Komiksowe Top 5