"Justice League"Pod koniec marca zaprezentowano pierwsze plakaty do “Justice League”. Dziś Zack Snyder na Twiterze podzielił się w fanami nowym plakatem prezentującym piątkę bohaterów.

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

“Justice League” wejdzie na ekrany kin 17 listopada.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Batman ma minę jakby myślał: Coś mi tu śmierdzi…

Spoko.

Coś Mi się wydaje że będzie niezła beka z NOSA BATMANA jak bokser gatunek jakiegoś nietoperza i tę dziurki w nosie HA HA HA. WTF COŚ T SMIERDZI !!!

comment image

Dobra… Dawać na szybko to JL, anulować pozostałe filmy i czekam na restart serii.

Pamiętacie pierwsze foto Aquamana z napisem UNITE THE SEVEN? – Na plakacie jest piątka bohaterów do tego dochodzi superman i ktoś jeszcze xD ? czyżby green lantern ?

Może chodzi o Plastic Mana?!

już za:
dni
3
6
1
godzin
1
0
minut
5
7
sekund
3
0

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
0
godzin
1
0
minut
5
7
sekund
3
0
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
evz7befwgai-jt9 evxdolzxmaedpaf evxdolhxmamb1i2 evu1upduuaqevx_ evpjlekxeacgisq-scaled 156246136
Komiksowe Top 5