"Mroczny Rycerz"Dzisiaj o godzinie 22:35 TVN przypomni kolejny raz film „Mroczny Rycerz”. Powtórka o 1:15 z nocy z 15 na 16 kwietnia. Natomiast za tydzień będzie można też obejrzeć film „Mroczny Rycerz Powstaje”.

W Gotham City wciąż jest niebezpiecznie. Mimo iż Batman/Bruce Wayne (Christian Bale) z pomocą porucznika Jima Gordona (Gary Oldman) i prokuratora okręgowego Harveya Denta (Aaron Eckhart) zdołali rozbić najgroźniejsze organizacje przestępcze, na horyzoncie pojawia się nowy, szczególnie niebezpieczny wróg, znany mieszkańcom Gotham jako Joker (Heath Ledger). Ten przebiegły i bezwzględny psychopata zamierza doprowadzić miasto do anarchii, a Batmana zmusić do przejścia na ciemną stronę mocy i sprawić, by stał się złoczyńcą wszech czasów.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Mimo że oglądam to milionowy raz, ani razu się nie nudziłem!

Tęn opis jest do bani 🙂 Jestem maniakiem DC COMICS oraz STAR WARS ale z tego co mi dobrze wiadomo BATMAN nie jest Jedi Zatem tym bardziej nie używa mocy a to że jest mroczny nie znaczy że jest tak zły jak Anakin co przeszedł na Ciemną Stronę Mocy stając się Vaderem 🙂

Wiem, że Batman nie jest żadnym Yeti, był w Tybecie ale ma za małe stopy, więc go mistrz Yeti nie przyjął na patafiana. Natomiast co do Jedi to do końca nie jestem pewien.

Powiedzonko “ciemna strona mocy” weszło już do powszechnego obiegu i ogólnie oznacza tą “złą stronę”, przeciwną dobru. 😉 W przypadku Star Wars “Ciemna Strona Mocy” oznacza coś więcej, no i pisze się to z wielkich liter.

Co wy tacy drobiazgowiii o tę DUZE LITERY jakieś zasady Internetu 🙂 MÓC to jak wiara Bóg ale nie używasz jej na codzień zatem tyczy się Uniwesum STAR WARS używając słowa skłania się ku złu byłoby lepsze Jedi zaś to jak zakon z celibatem wiara treningiem i modlitwa zatem dobro bo ta religia już jest zalegalizowana i ma masę wyznawców np w Czechach Anglii zatem. KONKRETNY A nie lanie wody Proszę !!!

Nie ma “dużych liter”, są wielkie litery. Do reszty się nie odniosę, bo tylko częściowo rozumiem… 🙂

Co Ty piszesz za głupoty? Jak to nie ma dużych liter? http://uwielbiamwiedze.pl/wymiary-hollywoodu
Nie wiem, czy można powiedzieć że są to wielkie litery ale na pewno są dość duże. Chyba wielkie to są od 30 metrów 😀

Chodziło mi o nazewnictwo znaków w języku polskim. Ale nieważne – są DUŻE LITERY. 😉

już za:
dni
3
6
6
godzin
2
0
minut
5
9
sekund
0
6

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
5
godzin
2
0
minut
5
9
sekund
0
6
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5