Galeria
jason-momoa-justice-league-iceland justice-league-flash-batman-wonder-woman_0 Batman knightmare-batman marquee_leagueup justice-league-ew-comic-con

Jason Momoa jako AquamanCharles Roven w rozmowie z CinemaBlend zdradził, kiedy rozgrywać się będzie akcja „Aquamana”. W odróżnieniu od „Wonder Woman”, osobny film z Aquamanem rozgrywać się będzie po wydarzeniach z „Justice Leauge”.

„W ‚Aquamanie’ będą odniesienia do ‚Justice League’, a także do wcześniejszych wydarzeń. James Wan doskonale wie, dokąd zmierza z tą postacią, a akcja tego filmu rozgrywa się w świecie w którym ‚Justice League’, ‚Man of Steel’ i ‚Wonder Woman’ się wydarzyły. Dlatego mamy największą swobodę. Mogliśmy zrobić film, który rozgrywa się po ‚Justice League’, możemy zrobić film, który ma miejsce po ‚Batman v Superman’… no., nie zupełnie. Nie możemy zrobić filmu rozgrywającego się między ‚Batman v Superman’ a ‚Justice League’, ale możemy robić filmy, które mają miejsce po ‚Justice League’ i możemy robić filmy poprzedzające ‚Justice League’.”

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź Akcja „Aquamana” rozgrywać się będzie po wydarzeniach z „Justice League”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
8
4
godzin
2
2
minut
5
1
sekund
1
6
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Begins"

Forum
Już wkrótce
  • "Batman i Robin" w TVN7 - 24 Sie 2017, 23:05
  • "Batman Forever" w TVN7 - 25 Sie 2017, 20:00
  • "Batman Forever" w TVN7 - 27 Sie 2017, 17:35
  • Batman i Harley Quinn (DVD) - 30 Sie 2017,
Komiksowe Top 5