"Batman – Detective Comics, tom 7: Anarky"Dzisiaj, nakładem wydawnictwa Egmont, do sprzedaży trafiły nowe komiksy z bohaterami DC Comics, “Batman – Detective Comics, tom 7: Anarky” (204 strony, 79,99 zł), “Harley Quinn, tom 4: Do broni!” (180 stron, 75,00 zł) i “Wojna Robinów” (252 strony, 89,99 zł).

“Batman – Detective Comics, tom 7: Anarky”
Siódmy tom serii o kryminalnych przygodach Batmana oraz jego pomocników i policjantów z Gotham. Album składa się z kilku opowieści. W pierwszej z nich Mroczny Rycerz i szef policji lotniska zajmują się sprawą wirusa uwolnionego przez międzynarodowego ekoterrorystę. Z kolei w Anarky, głównej historii zbioru, Nietoperz staje przed wielkim wyzwaniem – musi zapanować nad rewoltą tłumu, wywołaną przez nieznanego wcześniej anarchistycznego łotra o przydomku Anarky. W tym śledztwie Batman współdziała z oficerem policji Harveyem Bullockiem, który wcześniej nie ufał obrońcy Gotham i dążył do jego aresztowania. Obaj szybko przekonują się, że tylko pracując razem, zdołają zapobiec rozlewowi krwi na ulicach miasta i schwytać tajemniczego przywódcę powstania. Co ciekawe, kluczem do sukcesu okaże się rozwikłanie zagadki dzieciństwa Szalonego Kapelusznika. Głównymi autorami historii z tego albumu są Francis Manapul i Brian Buccellato, znani wcześniej ze wspólnej pracy nad opowieścią o Flashu oraz z szóstego tomu Detective Comics.

Tytuł komiksu: Batman Detective Comics. Anarky
Numer tomu: 7
Scenariusz: Francis Manapul, Brian Bucellato, Benjamin Percy
Rysunki: Francis Manapul, John Paul Leon, Roge Antonio
Przekład: Tomasz Sidorkiewicz
Oprawa: twarda
Liczba stron: 204
Format: 170 x 260
Sugerowana cena detaliczna: 79,99 zł
Data ukazania się: maj 2017
Tematyka: Superbohaterowie

"Harley Quinn, tom 4: Do broni!"“Harley Quinn, tom 4: Do broni!”
Czwarty tom szalonych przygód byłej dziewczyny Jokera i jednej z najpopularniejszych superbohaterek ostatnich lat. Harley Quinn i jej Gang Harleyek ruszają w tan! Jakby Hollywood samo w sobie nie było dość dziwne, teraz Harley odwiedza Fabrykę Snów, gdzie czeka ją pięć minut wyjątkowo niszczycielskiej sławy. Czy przemysł filmowy przetrwa hollywoodzkie harce Harley, czy też zostanie po niej tylko Miasto Upadłych Aniołów? I czy Coney Island nie okaże się za ciasne dla sławnej bohaterki?

Tytuł komiksu: Do broni!
Numer tomu: 4
Scenariusz: Jimmy Palmiotti, Amanda Conner
Rysunki: Chad Hardin, John Timms
Przekład: Paulina Braiter
Oprawa: twarda
Liczba stron: 180
Format: 170 x 260
Sugerowana cena detaliczna: 75,00 zł
Data ukazania się: maj 2017
Tematyka: Superbohaterowie

"Wojna Robinów"“Wojna Robinów”
Album zawiera historie publikowane w różnych seriach, których akcja dzieje się w mieście Gotham. Tworzą one jedną zwartą opowieść o wydarzeniach zwanych wojną Robinów. Gdy Bruce Wayne przestał pełnić funkcję obrońcy Gotham, a nowy Batman okazał się funkcjonariuszem zatrudnionym przez magistrat, imienia „Robin” zaczęły używać setki nastolatków. W ten sposób powstał ruch społeczny młodych, samozwańczych stróżów prawa. Wystarczył wszakże jeden tragiczny wypadek z udziałem pewnego nowego Robina, by władze Gotham ogłosiły polowanie na nieletnich bohaterów ze znakiem „R”. Wówczas pierwsi Cudowni Chłopcy – Dick Grayson, Jason Todd, Tim Drake i Damian Wayne – porócili do Gotham, aby ocalić dzieciaki, dla których stali się idolami. Ale nawet bohaterowie, którzy przez lata trenowali u boku Największego Detektywa Świata, nie są w stanie odgadnąć prawdziwego celu intrygi uknutej przez mroczne stowarzyszenie – Trybunał Sów. Pełna rozmachu saga została napisana i narysowana przez ponad trzydziestu autorów, między innymi: Toma Kinga (The Omega Men), Raya Fawkesa (Wieczny Batman), Lee Bermejo (Joker), Khary’ego Randolpha (Teen Titans Go!), Mikela Janína (Justice League Dark) czy Steve’a Pugha (Animal Man).


Tytuł komiksu: Wojna Robinów
Scenariusz: Lee Bermejo, Ray Fawkes, Brenden Fletcher i in.
Rysunki: Adam Archer, Ian Churchill, Jorge Corona i in.
Przekład: Marek Starosta
Oprawa: twarda
Liczba stron: 252
Format: 170 x 260
Sugerowana cena detaliczna: 89,99 zł
Data ukazania się: maj 2017
Tematyka: Superbohaterowie

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
7
2
godzin
0
4
minut
4
4
sekund
0
9

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
2
1
godzin
0
4
minut
4
4
sekund
0
9
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5