Forum
Już wkrótce
  • Harley Quinn 2x02 - 10 Kwi 2020,
  • Batman – Koszmary, tom 10 - 15 Kwi 2020,
  • Harley Quinn 2x03 - 17 Kwi 2020,
  • "Legion samobójców" w TVN - 17 Kwi 2020, 20:00

Zack SnyderZa pośrednictwem serwisu The Hollywood Reporter, Zack Snyder, reżyser filmowej Ligi Sprawiedliwości ogłosił, że opuścił produkcję ze względu na tragedię rodzinną. Przerwy w pracy podjęła się również jego małżonka, Deborah. Wszystko z powodu tragedii – ich córka popełniła samobójstwo w marcu tego roku.

Rolę Snydera przejmie Joss Whedon (“Avengers”, “Avengers: Czas Ultrona”), niedawno ogłoszony reżyser filmu z Batgirl w roli głównej. Whedon ma być odpowiedzialny za ukończenie postprodukcji filmu, a także za wyreżyserowanie i napisanie nowych scen, które chciał dodać Snyder podczas planowanych dokrętek. W ten sposób data premiery nie ulegnie zmianie.

Autumn Snyder zmarła w wieku 20 lat w marcu. Początkowo studio chciało przełożyć premierę, aby małżeństwo mogło spędzić czas z rodziną, jednakże Zack Snyder wolał zdecydować się oddać obowiązki innemu reżyserowi, aby nie budzić spekulacji.

“Chodzi o to, że nie chciałem o tym mówić publicznie. Myślałem, że to pozostanie prywatną, rodzinną sprawą i smutkiem. Kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy przerwy, wiedziałem, że Internet dorobi sobie do tego swoją historię. Robią to, co im się podoba. W tej chwili mnie już to nie interesuje” – dodał reżyser.  “Chcę, żeby to był świetny film – sam jestem fanem, ale to wszystko teraz traci na znaczeniu. Wiem, że inni będą zmartwieni, ale mam siódemkę innych dzieci, które mnie potrzebują. Koniec końców, to tylko film. Świetny film. Ale tylko film i nic więcej.”

Córka Snyderów kochała pisać. Ukończyła opowieść science-fiction/fantasy pisaną z perspektywy pierwszej osoby o postaci, która czując się inna, nie potrafiła znaleźć swojego miejsca. Małżeństwo chciałoby opublikować skrypt w postaci książki, której zysk ze sprzedaży zostałby przeznaczony na cele charytatywne.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 Responses to Zack Snyder opuszcza “Justice League” ze względu na tragedię rodzinną

Premiera filmu "The Batman" za
dni
4
4
5
godzin
1
1
minut
2
7
sekund
4
8
Kalendarium
Sonda

Co sądzisz o Batmobilu z "The Batman"?

  • Podoba mi się (57%, Głosów: 55)
  • Za mało Batmanowy (28%, Głosów: 27)
  • To nie Bamtobil (15%, Głosów: 15)

Głosujących: 97

Galeria
6fdf787e v6uaclwb 6667b7cb 1f5eedde 93101ea4 6d42b0e8
Komiksowe Top 5