BatmanMatt Reeves jest obecnie zajęty promocją “War for the Planet of the Apes”, to podczas jednego z wywiadów zdradził jaki kierunek chce obrać z “The Batman”. Reżyser planuje skupić się na detektywistycznej stronie bohatera w historii w klimacie noir. Sam sposób prowadzenia opowieści ma przypominać styl Hitchcocka, tak by widz mógł poczuć się jak główny bohater. Wszystko to ma zaś pomóc lepiej zrozumieć, co siedzi w głowie Batmana.


PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Brzmi interesująco i konkretnie. Czekamy na rzeczywiste konkrety. 🙂

Może być konkret. Elektryzujacy pomysl…

Nareszcie, tego mi w Batmanie brakowało… no i może jeszcze, Batman, Bruce dużo razy przeprowadzał dochodzenia undercover pod przykrywką, ale to chyba za bardzo by przypominało Mission Impossible.
Matt Reeves świetnie opowiada historie uwielbiam jego Małpy nie mogę się doczekać Wojny o Planetę i teraz nowego Batmana.

I to jest dobry kierunek.

Zamiast kiczu typu Green Lanterny powinni dać do DCCM bardziej przyziemne postacie jak Batman (Bruce, Jean P. Valley) Jason / Red Hood, Green Arrow,

już za:
dni
4
9
5
godzin
1
8
minut
3
2
sekund
2
8
Kalendarium
Galeria
elbp-m4wmaal07b elbo3hau8aalinp batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2
Komiksowe Top 5