Galeria
Batman knightmare-batman marquee_leagueup justice-league-ew-comic-con HARWOOD ww_rec_03Geoff Johns
podczas Comic-Conu w San Diego zdradził nowe szczegóły na temat zbliżającej się maxiserii „Doomsday Clock”, która będzie silnie związana z wydarzeniami pokazanymi w „DC Universe: Rebirth #1”. Ze względu na możliwe spoilery dla polskich czytelników, wszystkie szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

„Doomsday Clock”, jak już wiemy, ma skupić się na Supermanie oraz Doctorze Manhattanie. Oficjalnie potwierdzono, że ten drugi jest odpowiedzialny za zawirowania w uniwersum pokazane w „DC Universe: Rebirth #1”.

Scenarzysta zdaje sobie sprawę, że niektórzy czytelnicy uznają legendarnych „Strażników” Alana Moore’a za coś, czego nie powinno się eksplorować na nowo, ale Johns podjął się tego, gdyż wierzy w swoją historie.

Co najważniejsze, opowieść ta ma pokazać co znaczą dla nas bohaterowie DC i objąć wszystko to, co zaczęło się wraz z „Action Comics #1” do dziś.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, seria złoży się na 12 zeszytów. Historia osadzona będzie rok do przodu względem pozostałych komiksów. W momencie wydania dwunastego numeru, wszystkie pozostałe serie zrównają się czasowo z wydarzeniami „Doomsday Clock”. W historii możemy spodziewać się konfrontacji największych umysłów z dwóch różnych światów – pierwszym z nich to Lex Luthor, drugi nie został zdradzony, ale słowa Johnsa silnie wskazywały na Ozymandiasza ze „Strażników”.

Podczas panelu przedstawiono również pierwsze grafiki z komiksu, które możecie zobaczyć poniżej:

„Doomsday Clock” rozpocznie się w listopadzie tego roku.

Źródła: Newsarama, IGN

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
8
7
godzin
1
0
minut
0
1
sekund
1
7
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Begins"

Forum
Już wkrótce
  • "Batman i Robin" w TVN7 - 24 Sie 2017, 23:05
  • "Batman Forever" w TVN7 - 25 Sie 2017, 20:00
  • "Batman Forever" w TVN7 - 27 Sie 2017, 17:35
  • Batman i Harley Quinn (DVD) - 30 Sie 2017,
Komiksowe Top 5