"Batman v Superman: Dawn of Justice"Kilka dni przed Comic-Conem w San Diego Matt Reeves wziął udział w podcaście “The Business”, który prowadziła Kim Masters z The Hollywood Reporter. Po ostatnich doniesieniach, że Warner Bros. planuje filmy z bohaterami DC nie będące częścią DCEU, nowego znaczenia nabierają słowa reżysera.

“Kiedy [Warner Bros] zgłosili się do mnie, powiedzieli, ‘Słuchaj, to jest oddzielny film, nie jest częścią rozszerzonego uniwersum’.”

Warto zauważyć, że kilka dni później po nagraniu podcastu Kim Masters zamieściła artykuł na temat niepewnej przyszłości Bena Afflecka w roli Batmana.

Źródło: The Business – podcast

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Coś czuję, że albo uśmiercą Batmana w JL, albo zrobią z niego kalekę i wprowadzą Terry’ego McGinnis’a jako zastępstwo, albo szykuje się kolejny origin z młodszym aktorem. Ehh nie podobają mi się te niepewności.

zbyt dobry jest ben i zbyt wielki potencjal ma postac starszego batmana- swiat kina tego jeszcze nie zna.

tak czy siak zamiast zaczac uniwersum od batmana robi sie gnioty w stylu suicide squad,masakra.

Może Nightwing i Batgirl też są poza DCEU i WB równolegle chce tworzyć Universum Batmana gdzie będzie można rozwijać historię Bat-family. Podobnie Sony tworzy teraz spiderverse niezależny od MCU gdzie zaczynają od Venoma.

#nieufaćreporterom ile razy można sŁuczak że batfleck nie będzie batmanem . A i co jest z tym filmem a raczej scenariuszem THE BATMAN .

już za:
dni
4
6
3
godzin
0
9
minut
3
8
sekund
1
5
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5