Forum
Już wkrótce
  • "Legion samobójców" w HBO - 15 Lip 2018, 14:55
  • "Lego Batman: Film" w HBO - 15 Lip 2018, 18:25
  • "Lego Batman: Film" w HBO - 16 Lip 2018, 13:00
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO2 - 16 Lip 2018, 18:30

Serwis Vulture opublikował artykuł, w którym Diane Nelson oraz Geoff Johns opowiadają o tym, co czeka filmowe uniwersum DC oraz odpowiadają na ostatnie plotki dotyczące różnych możliwych produkcji.

Jak się okazuje, idea tworzenia wspólnego uniwersum wszystkimi filmami nie będzie priorytetem studia Warner Bros. Wszystkie produkcje po “Justice League” mają przede wszystkim skupiać się na konkretnej historii i postaci, tak jak w wypadku “Wonder Woman”. Oczywiście nie oznacza to, że zbudowane już uniwersum odejdzie w zapomnienie. Każda z produkcji będzie miała na uwadze dotychczasowe wydarzenia, aby nie tworzyć sprzeczności, jednak film z Aquamanem, czy sequel “Wonder Woman” nie będzie spełniać roli zapowiedzi kolejnych filmów, czy globalnych opowieści. Jak określiła to Diane Nelson, “przyszłe filmy z DC będą tworzyć uczucie wielkiego uniwersum, na co będzie się składać wpływ poszczególnego reżysera danej produkcji”.

Geoff Johns potwierdził, że przygotowywana jest osobna linia filmów niezwiązana z produkcjami wspólnego uniwersum. Jej nazwę poznamy wkrótce, a pierwszym owocem będzie obraz skupiający się na Jokerze.

Wspominana jest również przeszłość produkcji filmowych z DC, kiedy Johns nie miał na nie wpływu, tak jak jest to obecnie. Przykładem jest “Man of Steel”, do którego scenarzysta DC miał wiele uwag pod kątem nastroju, czy humoru. Ówczesny zarząd jednak nie chciał brać jego opinii pod uwagę – teraz się to zmieniło i Warner Bros. w pełni ufa Geoffowi Johnsowi oraz Jonowi Bergowi. Również ta dwójka jest odpowiedzialna za wdrożenie Jossa Whedona do dokończenia “Justice League”.

Johns odniósł się również do plotek na temat filmów, których pojawiło się wiele w ostatnim czasie.

“Część doniesień jest prawdziwa, część nie. Kiedy prowadzimy rozmowy i zawieramy umowy, np. przy tworzeniu scenariuszy, niektóre rzeczy wyciekają – nieraz w zdeformowanej postaci, co jest frustrujące. Szczególnie, że dzieje się to wtedy, kiedy chcemy ogłosić naszą strategię oraz plany. Prowadzimy wewnętrzne rozmowy na temat tego, jak uporządkować tego typu kwestie”.

Źródło: Batman-News

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „OFICJALNIE: Przyszłość i kierunek filmów DC Comics

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polska premiera filmu
"Młodzi Tytani: Akcja! Film" za
dni
2
5
godzin
0
1
minut
0
7
sekund
3
6
Sonda

Czy zamierzasz obejrzeć film "Młodzi Tytani: Akcja! Film"?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
star-labs-deleted-jl henry-cavill-superman-umbrella titans-robin titans-robin-fight dgtmg_qwsaavul6 dfzhghpx0aa4vho