Forum
Już wkrótce
 • Pennyworth 1x06 - 25 Sie 2019,
 • Young Justice 3x24-26 - 27 Sie 2019,
 • "Młodzi Tytani: Akcja! Film" w HBO - 31 Sie 2019, 18:40
 • Titans 2x01 - 06 Wrz 2019,

Ben Affleck udzielił ostatnio wywiadu Daily Sabah, w którym został zapytany oczy byłby zainteresowany powrotem do roli Batmana. Chociaż oficjalnie nie wiemy czy ponownie wcieli się w rolę Batmana, to w ostatniej wypowiedzi sugeruje, że nie można tego wykluczyć. Cały czas wyraża również zainteresowanie wyreżyserowaniem filmu o Batmanie.

Barbaros Tapan: Czy widzisz siebie biorącego udział w kolejnym “Batmanie”, czy też w tej chwili szukasz innych projektów?
Ben Affleck: Dla mnie, jest to interesujące, ale zawsze dokonuje oceny na podstawie materiału. Chcę nakręcić film o Batmanie ale nigdy nie otrzymałem scenariusza, który byłby dla mnie satysfakcjonujący, więc zaczynają od nowa i piszą kolejny scenariusz. Obecnie, rozważam wiele różnych możliwościach, w jaką stronę można by skierować Uniwersum DC, i po prostu podążę za swoimi zainteresowaniami, aby to zrobić. Wiem, że uwielbiam pracować z tą grupą ludzi i to była dla mnie prawdziwa przyjemność zrobienia tego filmu.

Według niepotwierdzonych doniesień Ben Affleck miałby jeszcze powrócić do roli Batmana, ale nie nastąpiłoby to w filmie przygotowywanym przez Matta Reevesa.

Źródło: Daily Sabah

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 odpowiedzi na „Ben Affleck wciąż zainteresowany wyreżyserowaniem filmu z Batmanem

 • Luftmysza pisze:

  Jeśli Affleck ma się pożegnać z rolą Batmana, niech polegnie w swoim solowym filmie, choćby z ręki Deathstrokea.
  To lepsze rozwiązanie, niż zwykła zmiana aktora.
  Później nowym Batmanem może zostać Nightwing, który będzie chciał pomścić Brucea i już mamy materiał na kolejny film.

 • helga magbet 6 pisze:

  To ja juz woke zmiane aktora niz nigthwinga. Batman to Bruce Wayne. Poza tym jak mozna usmiercac tak duza postac, ktora ledwo co zadebiutowala (SS liczyc nie mozna bo to byl 2-3 min. epizod).

 • Batman pisze:

  potwierdzają się tylko moje słowa

 • snacky pisze:

  No tak Batman to Bruce Wayne. Cała reszta Robin, Nightwing to dodatek.

 • Plastic pisze:

  Fajny byłby film retrospekcja o tym jak Batman stracił Robina i co go pchnęło w ten mroczny depresyjny dół zaprezentowany w BvS, gdzie zabijanie przestępców nie było już dla niego problemem.

Premiera filmu "Joker" za
dni
3
9
godzin
0
7
minut
4
3
sekund
1
5
Kalendarium
Galeria
yj326_004 yj325_003 yj324_006 yj324_005 yj324_004 yj324_003