Podczas Comic-Con Experience 2017 Paulo w Brazylii Warner Bros. zaprezentowało swoje plany dotyczące filmów z bohaterami DC. Pokazano montaż z logami następujących produkcji: “Wonder Woman II”, “Aquaman”, “Flashpoint”, “Justice League Dark”, “Suicide Squad 2”, “Batgirl”, “Shazam”, “Green Lantern Corps” i “The Batman”.

Nie wiadomo co z innymi projektami o których wspominano wcześniej, jak chociażby “Gotham City Sirens”, który ma wyreżyserować David Ayera, “Nightwing”, “Deathstroke” czy któryś z projektów związanych z postacią Harley Quinn.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Czekam najbardziej na The Batman. Mam nadzieję, że nie będzie to sraka w stylu JL.

No wreszcie jakieś pozytywne wieści… Bo dotąd wciąż tylko słyszeliśmy jakieś plotki o malejących szansach na te wcześniej zapowiadane tytuły z DCEU… Mam nadzieję, że Warner zaprzeczy też tym plotkom o podmiance Afflecka…

Czy Justice League Dark będzie kontynuacją JL w której Lex tworzy swoją Ligę?
Jeśli tak to mam nadzieję, że Afflecka jako Gacka zobaczymy w Flashpoint, JL Dark i The Batman. Wtedy będzie to tych 5 zakontraktowanych filmów. SS nie liczę i mam nadzieję, że oni też nie 🙂

Justice League Dark to drużyna składająca się z takich postaci jak Constantine, Zatana, Etrigan….którzy zajmują się paranormalnymi rzeczami (np magią), które zagrażają całemu światu…więc nieee Justice LEague Dark to nie ciąg dalszy.

W sumie była scena z Lexem i Deathstrokiem, a cholera wie, co DC sobie może wymyślić.

no jo

Kaszub? 😀

nie

już za:
dni
3
6
6
godzin
0
5
minut
1
2
sekund
3
6
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5