Forum
Już wkrótce
  • "Lego Batman: Film" w HBO2 - 21 Paź 2018, 19:15
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO2 - 21 Paź 2018, 21:00
  • "Lego Batman: Film" w HBO2 - 22 Paź 2018, 11:25
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO2 - 22 Paź 2018, 14:45

Jeszcze w tym roku na Yas Island w Abu Dhabi zostanie otwarty pierwszy kryty park tematyczny Warner Bros. Przygotowane atrakcje będą odpowiadać tematyce superbohaterów DC Comics, Looney Tunes, kreskówkom Hanna-Barbera, klasycznemu Hollywood, i innym. Ostatnio ujawniono pierwsze szczegóły dotyczące jak wyglądać będzie Gotham City.

Jedną z głównych atrakcji, będzie “Batman: Knight Flight”, pełna adrenaliny przejażdżka, podczas której goście będą wchodzić na pokład kontrolowanego robotem latającego Batwinga, aby pomóc Batmanowi w walce z przestępczością na ulicach Gotham. Po przejściu przez tajny panel w siedzibie Wayne Tech, goście zostaną zrekrutowani jako piloci testowi Batwinga i wystrzeleni z jaskini Batmana, aby rozpocząć przygodę walki z przestępczością. Jazda łączy symulator lotu z wciągającą scenerią i efektami specjalnymi.

Oprócz możliwości wędrowania po ulicach Gotham obok super-złoczyńców, takich jak Joker, Riddler, Scarecrow, Catwoman i Harley Quinn, goście będą mogli skorzystać z kilku innych atrakcji, którymi można się cieszyć w Gotham City. Scarecrow Scare Ride zapewnia pasażerom wrażenia z lotu, które zapewniają interaktywne doznania z akrobacji i beczek. Riddler Revolution to wirująca kolejka górska “zaprojektowana przez samego Riddlera”, a goście mogą cieszyć się pokręconym nowym spojrzeniem na karnawałowy labirynt z The Joker’s Funhouse, który obejmuje salę luster, labirynt, kurczące się korytarze i wiele więcej.

Goście mogą także zagrać w serię gier w Rogues Gallery na molo Gotham, aby uzyskać szansę na odebranie nadbrzeża od Jokera i jego pomocników. Głodni goście mogą zaostrzyć apetyt na posterunku policji, Gotham City’s Finest albo w mrocznej stronie miasta w Hall of Doom.

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
4
7
godzin
1
1
minut
0
2
sekund
0
1
Sonda

Najlepszy nowy wróg Batmana z XXI wieku

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans Ep. 104--Photo Credit: Steve Wilkie / ©2017 Warner Bros. Entertainment Inc.  All Rights Reserved Titans Ep. 104--Photo Credit: Steve Wilkie / ©2017 Warner Bros. Entertainment Inc.  All Rights Reserved Titans Ep. 104--Photo Credit: Steve Wilkie / ©2017 Warner Bros. Entertainment Inc.  All Rights Reserved