Forum
Już wkrótce
  • Nowa Granica, część 1 (WKKDC) - 02 maja 2018,
  • Gotham 4x20 - 03 maja 2018,
  • Nowa Granica, część 2 (WKKDC) - 16 maja 2018,
  • Liga Sprawiedliwości – Ponadczasowi, tom 3 - 17 maja 2018,

Jeszcze w tym roku na Yas Island w Abu Dhabi zostanie otwarty pierwszy kryty park tematyczny Warner Bros. Przygotowane atrakcje będą odpowiadać tematyce superbohaterów DC Comics, Looney Tunes, kreskówkom Hanna-Barbera, klasycznemu Hollywood, i innym. Ostatnio ujawniono pierwsze szczegóły dotyczące jak wyglądać będzie Gotham City.

Jedną z głównych atrakcji, będzie “Batman: Knight Flight”, pełna adrenaliny przejażdżka, podczas której goście będą wchodzić na pokład kontrolowanego robotem latającego Batwinga, aby pomóc Batmanowi w walce z przestępczością na ulicach Gotham. Po przejściu przez tajny panel w siedzibie Wayne Tech, goście zostaną zrekrutowani jako piloci testowi Batwinga i wystrzeleni z jaskini Batmana, aby rozpocząć przygodę walki z przestępczością. Jazda łączy symulator lotu z wciągającą scenerią i efektami specjalnymi.

Oprócz możliwości wędrowania po ulicach Gotham obok super-złoczyńców, takich jak Joker, Riddler, Scarecrow, Catwoman i Harley Quinn, goście będą mogli skorzystać z kilku innych atrakcji, którymi można się cieszyć w Gotham City. Scarecrow Scare Ride zapewnia pasażerom wrażenia z lotu, które zapewniają interaktywne doznania z akrobacji i beczek. Riddler Revolution to wirująca kolejka górska “zaprojektowana przez samego Riddlera”, a goście mogą cieszyć się pokręconym nowym spojrzeniem na karnawałowy labirynt z The Joker’s Funhouse, który obejmuje salę luster, labirynt, kurczące się korytarze i wiele więcej.

Goście mogą także zagrać w serię gier w Rogues Gallery na molo Gotham, aby uzyskać szansę na odebranie nadbrzeża od Jokera i jego pomocników. Głodni goście mogą zaostrzyć apetyt na posterunku policji, Gotham City’s Finest albo w mrocznej stronie miasta w Hall of Doom.

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Galeria
gotham-420_012 gotham-420_011 gotham-420_010 gotham-420_009 gotham-420_008 gotham-420_007