Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

Jeszcze w tym roku na Yas Island w Abu Dhabi zostanie otwarty pierwszy kryty park tematyczny Warner Bros. Przygotowane atrakcje będą odpowiadać tematyce superbohaterów DC Comics, Looney Tunes, kreskówkom Hanna-Barbera, klasycznemu Hollywood, i innym. Ostatnio ujawniono pierwsze szczegóły dotyczące jak wyglądać będzie Gotham City.

Jedną z głównych atrakcji, będzie “Batman: Knight Flight”, pełna adrenaliny przejażdżka, podczas której goście będą wchodzić na pokład kontrolowanego robotem latającego Batwinga, aby pomóc Batmanowi w walce z przestępczością na ulicach Gotham. Po przejściu przez tajny panel w siedzibie Wayne Tech, goście zostaną zrekrutowani jako piloci testowi Batwinga i wystrzeleni z jaskini Batmana, aby rozpocząć przygodę walki z przestępczością. Jazda łączy symulator lotu z wciągającą scenerią i efektami specjalnymi.

Oprócz możliwości wędrowania po ulicach Gotham obok super-złoczyńców, takich jak Joker, Riddler, Scarecrow, Catwoman i Harley Quinn, goście będą mogli skorzystać z kilku innych atrakcji, którymi można się cieszyć w Gotham City. Scarecrow Scare Ride zapewnia pasażerom wrażenia z lotu, które zapewniają interaktywne doznania z akrobacji i beczek. Riddler Revolution to wirująca kolejka górska “zaprojektowana przez samego Riddlera”, a goście mogą cieszyć się pokręconym nowym spojrzeniem na karnawałowy labirynt z The Joker’s Funhouse, który obejmuje salę luster, labirynt, kurczące się korytarze i wiele więcej.

Goście mogą także zagrać w serię gier w Rogues Gallery na molo Gotham, aby uzyskać szansę na odebranie nadbrzeża od Jokera i jego pomocników. Głodni goście mogą zaostrzyć apetyt na posterunku policji, Gotham City’s Finest albo w mrocznej stronie miasta w Hall of Doom.

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
6
7
godzin
2
2
minut
0
9
sekund
2
9
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5