Wraz z zapowiedziami Galapagos Film na kwiecień poznaliśmy datę premiery DVD, Blu-ray i 4K z filmem “Liga Sprawiedliwości”. Film Zacka Snydera trafi do sprzedaży 4 kwietnia.

Hit kinowy z uniwersum DC! Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana, Bruce Wayne prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety.

W sprzedaży dostępne będą następujące wydania:

Dodatki specjalne na Blu-ray: DROGA DO SPRAWIEDLIWOŚCI Wybierz się w podróż razem z twórcami DC Comics i zbadaj ponad pięćdziesięcioletnią historię Ligi Sprawiedliwości, od komiksów, poprzez animowane przygody, aż po debiut kinowy;SERCE SPRAWIEDLIWOŚCI Zobacz, co kryje się za sercem i duszą ikonicznej Trójcy DC Comics; TECHNOLOGICZNE WSPARCIE Odkryj odlotowe technologie i gadżety wspomagające członków Ligi Sprawiedliwości; LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: NOWI BOHATEROWIE Poznaj niesamowitych nowych członków Ligi Sprawiedliwości; NIE SZATA ZDOBI BOHATERA? Przekonaj się, jak powstają stroje najbardziej uwielbianych bohaterów świata; I WIELE WIĘCEJ!

Dodatki specjalne na DVD: DROGA DO SPRAWIEDLIWOŚCI Wybierz się w podróż razem z twórcami DC Comics i zbadaj ponad pięćdziesięcioletnią historię Ligi Sprawiedliwości, od komiksów, poprzez animowane przygody, aż po debiut kinowy.

Dodatki specjalne na DVD (wersja 2-płytowa): Zawiera płytę bonusową z dodatkami specjalnymi: DROGA DO SPRAWIEDLIWOŚCI Wybierz się w podróż razem z twórcami DC Comics i zbadaj ponad pięćdziesięcioletnią historię Ligi Sprawiedliwości, od komiksów, poprzez animowane przygody, aż po debiut kinowy;SERCE SPRAWIEDLIWOŚCI Zobacz, co kryje się za sercem i duszą ikonicznej Trójcy DC Comics; TECHNOLOGICZNE WSPARCIE Odkryj odlotowe technologie i gadżety wspomagające członków Ligi Sprawiedliwości; LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: NOWI BOHATEROWIE Poznaj niesamowitych nowych członków Ligi Sprawiedliwości; NIE SZATA ZDOBI BOHATERA? Przekonaj się, jak powstają stroje najbardziej uwielbianych bohaterów świata; I WIELE WIĘCEJ!

Źródło: Galapagos Films

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 Responses to “Liga Sprawiedliwości” w kwietniu w Polsce na DVD, Blu-ray i 4K

 • ff pisze:

  Czyli tym razem DCEU bez edycji rozszerzonych, czy będą potem?… Żeby dwa razy nie naciągali na to samo…;P

  • Q pisze:

   Wersja reżyserska filmu “Superman II” ukazała się 26 lat po premierze filmu… ;P

 • MorriS pisze:

  Chciałbym więcej JL w wersji Director’s cut bo film jest z leksza nierówny ale dobry !!!

 • ff pisze:

  No wiadomo-fajnie by było zobaczyć choć kilka minut więcej Ligi Sprawiedliwości…. No, ale wszystko wskazuje na to, że na Blu-ray wyjdzie w takiej samej wersji co kinowa… A tak btw-czy steelbooki to tylko różnica w opakowaniu, czy także w zawartości? Czym różni się od Blu-Raya?

 • poral.eu pisze:

  Pierwsze wydanie z lektorem i dubbingiem od Galapagos
  Dolby Digital 5.1 polski (dubbing) (448 kbps)
  Dolby Digital 5.1 polski (lektor) Piotr Borowiec (Tekst: Bartek Fukiet) (448 kbps)
  http://poral.eu/justice_league_2017_4k_ultra-hd.php

  • Q pisze:

   Wcześniej “Batman i Robin” miał lektora i dubbing.

   Lektor będzie tylko w wydaniu 4K UHD?

 • Poral.eu pisze:

  Batman i Robin wyszło na BD?

The Batman już za:
dni
4
8
4
godzin
1
2
minut
2
9
sekund
0
3
Kalendarium
Galeria
tbm_img_1986_1280px tbm_img_1985_1280px tbm_img_1983_1280px tbm_img_1981_1280px tbm_img_1971_1280px ezbs9bgvcaevx4
Komiksowe Top 5