Forum
Już wkrótce
 • Harley Quinn – Joker kocha Harley, tom 2 - 23 maja 2018,
 • "Legion samobójców: Piekielna misja" - 23 maja 2018,
 • "Lego Batman: Film" w HBO - 02 Cze 2018, 20:10
 • "Lego Batman: Film" w HBO - 03 Cze 2018, 12:45

Jay Oliva, reżyser filmów animowanych z bohaterami DC, a także autor storyboardów do “Man of Steel”, “Batman v Superman: Dawn of Justice” i “Justice League”, zapytany na Twiterze dlaczego film “Man of Steel” nie doczekał się jeszcze kontynuacji.

“‘Man of Steel’ nigdy nie miał mieć kontynuacji, ponieważ miał on być 1. z 5 rozdziałów. Zauważ, jak BvS rozpoczyna się dokładnie po MoS? To jest jak druga książka z Harrym Potterem.”

Oliva potwierdził, że pierwotnie plany zakładały następujące filmy: “Man of Steel”, “Batman v Superman”, “Justice League 1”, “Justice League 2”. Nie ujawnił jednak jaka produkcja miała stanowić 5. rozdział.

W późniejszych wypowiedział Jay Oliva ujawnił także, że Zack Snyder miał plany na wspólny film z Batmanem i Supermanem, w którym Batman miał przypominać postać z “The Dark Knight Returns” Franka Millera pojawiły się jeszcze przed wejściem “Man of Steel” na ekrany kin.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 odpowiedzi na „Jay Oliva wyjaśnia dlaczego “Man of Steel” nie doczekał się jeszcze kontynuacji

 • Samsax pisze:

  Nawiązania do Batmana: Koty nie tańczą (w końcówce jest przerobiony plakat); Prawie jak gladiator (w scenie w jaskini wykorzystano melodie z Batmana); ostatni odcinek THE LOONEY TUNES SHOW (w końcówce). Byłem pewien, ze już wcześniej to dawałem, ale dla pewności dam jeszcze raz: skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju – Rumcajs i Batman oraz Dlaczego Batman ma 5 z WF-u; skecz Kabaretu Limo – Batman.

 • ecgggg pisze:

  ten cytat mowi wszystko
  “że Zack Snyder miał plany na wspólny film z Batmanem i Supermanem, w którym Batman miał przypominać postać z “The Dark Knight Returns” Franka Millera pojawiły się jeszcze przed wejściem “Man of Steel” na ekrany kin.

  Miał dobra wizje ale Wb chciało swojej plus goyer pederasta i wyszło co wyszło
  Oni sie nigdy nie naucza dlatego nigdy nie bedzie uniwersum DC
  pozdrawiam 🙁

 • kazek pisze:

  No… To sobie wymyślili “rozdziały”…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Galeria
knightmare-batman-200518 bn-swordfight bn-joker-sword bn-batman-joker-headtohead aquaman-bvs-bts gotham-422_019