Forum
Już wkrótce
 • Nastoletni Tytani: Przyszłość jest teraz (WKKDC) - 26 Cze 2019,
 • Young Justice 3x14 - 02 Lip 2019,
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 06 Lip 2019, 16:30
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 07 Lip 2019, 08:50

Jay Oliva, reżyser filmów animowanych z bohaterami DC, a także autor storyboardów do “Man of Steel”, “Batman v Superman: Dawn of Justice” i “Justice League”, zapytany na Twiterze dlaczego film “Man of Steel” nie doczekał się jeszcze kontynuacji.

“‘Man of Steel’ nigdy nie miał mieć kontynuacji, ponieważ miał on być 1. z 5 rozdziałów. Zauważ, jak BvS rozpoczyna się dokładnie po MoS? To jest jak druga książka z Harrym Potterem.”

Oliva potwierdził, że pierwotnie plany zakładały następujące filmy: “Man of Steel”, “Batman v Superman”, “Justice League 1”, “Justice League 2”. Nie ujawnił jednak jaka produkcja miała stanowić 5. rozdział.

W późniejszych wypowiedział Jay Oliva ujawnił także, że Zack Snyder miał plany na wspólny film z Batmanem i Supermanem, w którym Batman miał przypominać postać z “The Dark Knight Returns” Franka Millera pojawiły się jeszcze przed wejściem “Man of Steel” na ekrany kin.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 odpowiedzi na „Jay Oliva wyjaśnia dlaczego “Man of Steel” nie doczekał się jeszcze kontynuacji

 • Samsax pisze:

  Nawiązania do Batmana: Koty nie tańczą (w końcówce jest przerobiony plakat); Prawie jak gladiator (w scenie w jaskini wykorzystano melodie z Batmana); ostatni odcinek THE LOONEY TUNES SHOW (w końcówce). Byłem pewien, ze już wcześniej to dawałem, ale dla pewności dam jeszcze raz: skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju – Rumcajs i Batman oraz Dlaczego Batman ma 5 z WF-u; skecz Kabaretu Limo – Batman.

 • ecgggg pisze:

  ten cytat mowi wszystko
  “że Zack Snyder miał plany na wspólny film z Batmanem i Supermanem, w którym Batman miał przypominać postać z “The Dark Knight Returns” Franka Millera pojawiły się jeszcze przed wejściem “Man of Steel” na ekrany kin.

  Miał dobra wizje ale Wb chciało swojej plus goyer pederasta i wyszło co wyszło
  Oni sie nigdy nie naucza dlatego nigdy nie bedzie uniwersum DC
  pozdrawiam 🙁

 • kazek pisze:

  No… To sobie wymyślili “rozdziały”…

Premiera filmu "Joker" za
dni
9
9
godzin
1
1
minut
5
1
sekund
3
0
Kalendarium
Galeria
pennyworth d9to9_tvuaamker d9n1ibjwkaafyvt d9n-l34wsaa5ztc 65129727 batman-hush-pub-13