Forum
Już wkrótce
 • Nastoletni Tytani: Przyszłość jest teraz (WKKDC) - 26 Cze 2019,
 • Young Justice 3x14 - 02 Lip 2019,
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 06 Lip 2019, 16:30
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 07 Lip 2019, 08:50

Steven Spielberg wyprodukuje swój pierwszy film DC dla Warner Bros., “Blackhawk”. Nie wykluczone, że również go wyreżyseruje. Najbliższe projekty Spielberga to nowy film o Indianie Jonesie i nowa wersja “West Side Story”.

Scenariusz do “Blackhawka” przygotowuje David Koepp, który współpracował ze Spielbergiem m.in. przy filmach “Jurassic Park”,” The Lost World: Jurassic Park”, “War of the Worlds” i “Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull”.

“Wspaniale współpracowało z zespołem w Warner Bros., aby wprowadzić “Playera One” na ekran. Wnoszą mieszankę pasji i profesjonalizm we wszystkim, co robią, i mają wspaniałą historię w tym gatunku. Jestem podekscytowany ponownym spotkaniem z nimi przy Blackhawku”, powiedział Spielberg.

“Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy studiem stojącym za najnowszym hitem Stevena Spielberga i jesteśmy zachwyceni, że znów możemy z nim współpracować przy tym nowym pełnym przygody i akcji projekcie. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co nowego pokaże przybliżając Blackhawka widzom na całym świecie”, stwierdził Toby Emmerich, Warner Bros. Pictures Group Chairman.

Blackhawks to niewielka grupa asów przestworzy II wojny światowej, którymi dowodzi enigmatyczny przywódca Blackhawk. W komiksach działają z ukrytej bazy, znanej jako Blackhawk Island i walczą siłami Osi, ale także z takimi wrogami jak King Condor czy Killer Shark oraz femme fatales.

Warto zauważyć, że w oryginalnej serii głównym bohaterem, czyli Blackhawkiem był polak. Na przestrzeni lat różni członkowie Blackhawks mieli także okazję współpracować z Batmanem.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „Steven Spielberg wyprodukuje film “Blackhawk” i być może też wyreżyseruje

 • Co Steven Spielberg wyprodukuje blackhawk dc flms no no warnner bros znajdoł nowy reżyserów
  dobre decyzję jeśli warnner bros robili film n.p. earth 2 adaptacji komiksów earth 2 society będzie super film. Niektórzy aktorów mogli zagrać val zod supermana,nie mogę zaczekać filmów supergirl i liga sprawiedliwości bogowie i potworów 😛

 • Batja pisze:

  Tbstawiam że nic z tego nie bedzie Spielberg ogarnie sie i zobaczy że WB niszczy wszystko niż naprawia .
  Chcą wydoić go bo to człowiek marta i “player one: sie udał .
  szkoda że nie napisaliście o batali z milerem i o tym ze przez włodarzy Wb nie bedzie nastepnym madmaksów 🙁

Premiera filmu "Joker" za
dni
9
9
godzin
1
1
minut
1
9
sekund
5
1
Kalendarium
Galeria
pennyworth d9to9_tvuaamker d9n1ibjwkaafyvt d9n-l34wsaa5ztc 65129727 batman-hush-pub-13