Forum
Już wkrótce
 • "Lego Batman: Film" w HBO - 29 Wrz 2018, 15:10
 • "Lego Batman: Film" w HBO - 30 Wrz 2018, 06:00
 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO - 30 Wrz 2018, 07:45
 • "Legion samobójców" w HBO - 30 Wrz 2018, 15:40

Wyrusz w szaloną podróż z Legionem Samobójców!

LEGION SAMOBÓJCÓW:
PIEKIELNA MISJA

Premiera na DVD już 23 maja!

Premiera DVD nowego animowanego filmu pełnometrażowego
DC Universe: „Legion Samobójców: Piekielna misja”!

Nowość DC Universe! Pora raz jeszcze spuścić ze smyczy Legion Samobójców! Tym razem celem przebiegłych złoczyńców będzie zdobycie mistycznego przedmiotu o tak wielkiej mocy, że chętnie zaryzykują życie, aby go ukraść. To gotowy przepis na chaos! Pakuj manatki i ruszaj w szaloną podróż z Legionem Samobójców. „Legion Samobójców: Piekielna misja” zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 23 maja.

Reżyserem oraz producentem animacji „Legion Samobójców: Piekielna misja” jest Sam Liu („Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt”), zaś scenarzystą i współproducentem Alan Burnett („Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani”). Zespół producentów wykonawczych tworzą Sam Register i James Tucker („Batman kontra Dwie Twarze”, „Liga Sprawiedliwości: Mrok”).

„Legion Samobójców: Piekielna misja” to historia Amandy Waller i jej drużyny, w skład której wchodzą – Deadshot, Bronze Tiger, Killer Frost, Kapitan Boomerang, Harley Quinn i Copperhead. Ich zadaniem jest odzyskanie tajemniczego przedmiotu, potężnego na tyle, że żaden z bohaterów nie boi się narazić śmierci, by go zdobyć. Legion Samobójców nie jest jednak jedyną bandą złoczyńców, która ma taki plan. Trwa wyścig o najwyższą stawkę i jedyną opcją, by przeżyć jest jego wygranie.

W oryginalnej obsadzie pojawili się aktorzy znani nie tylko z produkcji DC, m.in.: Christian Slater („Mr. Robot”), który debiutuje w DC Universe, użyczając głosu postaci Deadshota, Billy Brown („Sposób na morderstwo”) jako Bronze Tiger. W obsadzie znaleźli się również Liam McIntyre („Spartakus: Wojna Potępionych”) jako Kapitan Boomerang, Kristin Bauer van Straten („Czysta krew”) jako Killer Frost, Gideon Emery („Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Copperhead, Tara Strong („Batman: Zabójczy żart”) jako Harley Quinn, Vanessa Williams („Brzydula Betty”) jako Amanda Waller, C. Thomas Howell („Outcast: Opętanie”) jako Zoom, Dania Ramirez („Pokojówki z Beverly Hills”) jako Scandal Savage, James Urbaniak („The Venture Bros.”) jako Profesor Pyg, Julie Nathanson („Beverly Hills 90210”) jako Silver Banshee i Jewelee, oraz Jim Pirri („Injustice 2”) jako Vandal Savage i Vertigo.

„Legion Samobójców: Piekielna misja” to filmowa jazda bez trzymanki, gdzie nieustająca akcja miesza się z dużą dawką humoru – a to wszystko przy akompaniamencie niekończących się walk dwóch wrogich obozów – mówi Mary Ellen Thomas, wicedyrektor Warner Bros. – Oglądając animację możemy podziwiać efekt pracy świetnej ekipy doświadczonych filmowców, który w połączeniu z doskonałą obsadą stanowi idealną mieszankę ekscytacji i zabawy.

Animacja już zdążyła zebrać niezwykle pozytywne opinie fanów i recenzentów za oceanem, którzy szczególnie podkreślają rozrywkowy aspekt tej produkcji – Prawdopodobnie żadna animacja DC nie dostarczyła mi tak dużej porcji rozrywki, co „Legion Samobójców: Piekielna misja” – napisał Luke Y. Thomposn w recenzji dla Forbes.com.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU DVD

 • Zapowiedź następnego animowanego filmu ze świata DC Universe: THE DEATH OF SUPERMAN

Źródło: informacja prasowa

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
7
2
godzin
1
7
minut
3
5
sekund
0
7
Sonda

Która postać z uniwersum Batmana powinna otrzymać własny serial?

 • Jason Todd (Red Hood) (36%, Głosów: 66)
 • Batmobil (26%, Głosów: 47)
 • Selina Kyle (Catwoman) (13%, Głosów: 24)
 • Jean-Paul Valley (Azrael) (12%, Głosów: 21)
 • Barbara Gordon (Batgirl) (7%, Głosów: 12)
 • Damian Wayne (Robin) (7%, Głosów: 12)

Głosujących: 182

Kalendarium
Galeria
41441978 41537574 41466537 titans_team robins_2 robins_1