Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO2 - 26 Mar 2019, 19:00
 • All-Star Batman – Pierwszy sojusznik, tom 3 - 27 Mar 2019,
 • Suicide Squad – Oddział Samobójców – Zabij swoich bliskich, tom 5 - 27 Mar 2019,
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO2 - 27 Mar 2019, 10:35

Po wczorajszych informacjach, że Geoff Johns będzie na wyłącznością pracował z Warner Bros. przy scenariuszach i produkcji filmów z bohaterami DC, dziś za sprawą Kyle’a Buchanana z Volture pojawiają się nowe plotki na temat zakulisowych napięć przy produkcji “Justice League”.

Po chłodnym przyjęciu “Batman v Superman: Dawn of Justice”, Johns pełnił większą rolę przy produkcji “Justice League” i wprowadzał liczne poprawki do scenariusza. Co doprowadzało do frustracji scenarzystę Chris Terrio, który miał się skarżyć, “Może ‘spróbujecie’ użyć niektóre z moich stron?”.

Na początku 2017 roku Warner Bros. nie było zadowolone z kształtu filmu w wersji Johns/Snyder i dlatego urządzili spotkanie z “innymi” scenarzystami Jossem Whedonem, Allanem Heinbergem (“Wonder Woman”), Sethem Grahame-Smithem i Andreą Berloff. Chcieli poznać ich opinie i sugestie. Ostatecznie zatrudniono Whedona.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „Plotki: jakie zakulisowe okoliczności doprowadziły do zatrudnienia Jossa Whedona przy “Justice League”

 • Batman pisze:

  I wszystko Jasne WB samo sobie nóż wbija. Moje ulubione cytaty z tekstu:

  —“Johns pełnił większą rolę przy produkcji “Justice League” wiec jest odpowiedzialny za syf który powstaje Przy filmach Dc pewnie kochanek goyera co miało by sens ze go dalej przy sobie trzyma.

  —–“wprowadzał liczne poprawki do scenariusza. Co doprowadzało do frustracji scenarzystę Chris Terrio, który miał się skarżyć, “Może ‘spróbujecie’ użyć
  niektóre z moich stron?”

  Really gosc który dostał oskara za scenariusz który ma reke a oni poprawiaja jego scenariusz omg

  ——“akulisowych napięć przy produkcji “Justice League”.

  Po chłodnym przyjęciu “Batman v Superman: Dawn of Justice”, Johns pełnił większą rolę przy produkcji “Justice League” i wprowadzał liczne poprawki do scenariusza. Co doprowadzało do frustracji scenarzystę Chris Terrio, który miał się skarżyć, “Może ‘spróbujecie’ użyć niektóre z moich stron?”.

  Na początku 2017 roku Warner Bros. nie było zadowolone z kształtu filmu w wersji Johns/Snyder i dlatego urządzili spotkanie z “innymi” scenarzystami Jossem Whedonem, ”

  efektóry nie musze tłumaczyć bo po tej zmianie wyszło gówno.

  Podsumowując Filmy DC maja prawo użytku i bycia fajna w miare inteligetna rozrywką ale tylko wtedy kiedy przestanie je produkować WB I cały jego zarzad …:(

 • Mr. ?? pisze:

  Filmy Avengers 1, 2 dużo zarobiły co nie oznacza że są dobre zwłaszcza A2 ze słabym Struckerem, Ultronem jako mięso armatnie, infantylnym humorem
  jeszcze gorzej wyszedł Iron Man 3 w którym jest więcej błędów niż w BvS
  a Black dostał do robienia nowego Predatora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
9
2
godzin
1
7
minut
0
0
sekund
3
8
Kalendarium
Galeria
53290076 bvstmnt-4k-3d gotham-season-5-ep-09-23 gotham-season-5-ep-09-22 gotham-season-5-ep-09-21 d1drxqnu0aacncl