Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

Po wczorajszych informacjach, że Geoff Johns będzie na wyłącznością pracował z Warner Bros. przy scenariuszach i produkcji filmów z bohaterami DC, dziś za sprawą Kyle’a Buchanana z Volture pojawiają się nowe plotki na temat zakulisowych napięć przy produkcji “Justice League”.

Po chłodnym przyjęciu “Batman v Superman: Dawn of Justice”, Johns pełnił większą rolę przy produkcji “Justice League” i wprowadzał liczne poprawki do scenariusza. Co doprowadzało do frustracji scenarzystę Chris Terrio, który miał się skarżyć, “Może ‘spróbujecie’ użyć niektóre z moich stron?”.

Na początku 2017 roku Warner Bros. nie było zadowolone z kształtu filmu w wersji Johns/Snyder i dlatego urządzili spotkanie z “innymi” scenarzystami Jossem Whedonem, Allanem Heinbergem (“Wonder Woman”), Sethem Grahame-Smithem i Andreą Berloff. Chcieli poznać ich opinie i sugestie. Ostatecznie zatrudniono Whedona.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

I wszystko Jasne WB samo sobie nóż wbija. Moje ulubione cytaty z tekstu:

—“Johns pełnił większą rolę przy produkcji “Justice League” wiec jest odpowiedzialny za syf który powstaje Przy filmach Dc pewnie kochanek goyera co miało by sens ze go dalej przy sobie trzyma.

—–“wprowadzał liczne poprawki do scenariusza. Co doprowadzało do frustracji scenarzystę Chris Terrio, który miał się skarżyć, “Może ‘spróbujecie’ użyć
niektóre z moich stron?”

Really gosc który dostał oskara za scenariusz który ma reke a oni poprawiaja jego scenariusz omg

——“akulisowych napięć przy produkcji “Justice League”.

Po chłodnym przyjęciu “Batman v Superman: Dawn of Justice”, Johns pełnił większą rolę przy produkcji “Justice League” i wprowadzał liczne poprawki do scenariusza. Co doprowadzało do frustracji scenarzystę Chris Terrio, który miał się skarżyć, “Może ‘spróbujecie’ użyć niektóre z moich stron?”.

Na początku 2017 roku Warner Bros. nie było zadowolone z kształtu filmu w wersji Johns/Snyder i dlatego urządzili spotkanie z “innymi” scenarzystami Jossem Whedonem, ”

efektóry nie musze tłumaczyć bo po tej zmianie wyszło gówno.

Podsumowując Filmy DC maja prawo użytku i bycia fajna w miare inteligetna rozrywką ale tylko wtedy kiedy przestanie je produkować WB I cały jego zarzad …:(

Filmy Avengers 1, 2 dużo zarobiły co nie oznacza że są dobre zwłaszcza A2 ze słabym Struckerem, Ultronem jako mięso armatnie, infantylnym humorem
jeszcze gorzej wyszedł Iron Man 3 w którym jest więcej błędów niż w BvS
a Black dostał do robienia nowego Predatora

już za:
dni
3
6
7
godzin
1
5
minut
3
6
sekund
2
6
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5