Forum
Już wkrótce
 • “Batman Kontra Wojownicze Żółwie Ninja” - 18 Wrz 2019,
 • “Lego DC: Batman – Grunt to rodzinka” - 18 Wrz 2019,
 • "Mroczny rycerz" w TVN7 - 21 Wrz 2019, 16:50
 • Pennyworth 1x09 - 22 Wrz 2019,

Stacja CW przygotowuje serial “Batwoman”, a Oliver Queen może wspominać o Brusie Waynie, ale Batman nie pojawi się na małym ekranie w odróżnieniu od Supermana, którego można było zobaczyć w “Supergirl”.

Prezes CW Mark Pedowitz potwierdził, że w najbliższym czasie Batman nie zawita do telewizji.

“Nie ma dyskusji o serialu. Batman już istnieje w Arrowverse, ponieważ w poprzednim sezonie Oliver Queen wspomniał o nim w pewnym momencie. A Batwoman, jeśli serial zostanie zamówiony, mieszka w Gotham. W tej chwili nie ma planu, aby pojawił się Batman.”

Dodanie jakiejkolwiek postaci wymagałoby zgody Warner Bros., która w dużej mierze trzyma postać Batmana jako wyłączność dla filmów kinowym – o czym CW przekonało się w 2008 roku, kiedy pracowało nad serialem “The Graysons” o pomocniku Batmana jako zamienniku “Smallville” i zostało zmuszone przez studio do porzucenia tego projektu.

Serial “Gotham” FOXa musiał również poradzić sobie z ograniczeniami dotyczącymi wykorzystania postaci w telewizji, dlatego śledzimy losy Bruce’a Wayne’a gdy ten jest dzieckiem. Zbliżający się piąty i ostatni sezon “skupi się jednak na transformacji Bruce’a Wayne’a w Zamaskowanego Krzyżowca”.

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 odpowiedzi na „Batman nie pojawi się w żadnym serialu CW

 • Gff pisze:

  Akurat nie żałuję że w CW nie zobaczymy Batmana (patrząc jak wyglądają ich seriale), ale w Gotham bym zobaczył(mimo że serial nie jest idealny to przynajmniej nie obniza się jego poziom jak serialow CW)

 • Red_Hood pisze:

  Chociaż w Crossie mógłby być, choćby na chwilkę… ja żałuję, bo oglądam seriale CW(Flash, Arrow, LoT) i nie narzekam, polecam ci kolego sprawdzić 5 sezon arrow jak i 6 jest fajny, 4 wiadomo lipa, Flash z 4 innym sezonem, plus 2 i 3 sezon LoT(w 3 w paru odcinkach pojawia się Constantine a w 4 już będzie jako regularna postać)

  • Qr pisze:

   Postacie w Arrowverse to dobre counterparty dla tych kinowych, z głównego nurtu. Ewentualne ich połączenie byłoby fajnym zabiegiem, ale osadzanie tych drugich w ramach serialów i sprowadzanie ich do tego poziomu – gdy już istnieją porządne ich wersje – to strzał w stopę.

   Supergirl świetnie się oglądało przy wyobrażeniu Cavilla/Reeve’a, dodatkowo podsycano efekt ciągłymi nawiązaniami do tego mitycznego, nieuchwytnego dla nich topu. W momencie, gdy zdecydowali się go wprowadzić, z nowym aktorem w tanim kostiumie, cały ten czar prysł. Batmana niech pozostawią w spokoju, Bale czy Affleck, gdzieś tam sobie jest i my o tym wiemy.

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
5
godzin
1
9
minut
1
1
sekund
5
4
Kalendarium
Sonda

Wrażenia po ostatecznym zwiastunie “Jokera”

 • Jest extra! (48%, Głosów: 46)
 • Dobry, chcę więcej (25%, Głosów: 24)
 • Cały czas mam wątpliwości (12%, Głosów: 11)
 • Nic dobrego z tego nie będzie (8%, Głosów: 8)
 • Niezły, ale czegoś brakuje (6%, Głosów: 6)

Głosujących: 95

Galeria
eerzunzvaaa5g5s bop_banner titans-season-2-ep-03-16 titans-season-2-ep-03-15 titans-season-2-ep-03-14 titans-season-2-ep-03-13
Komiksowe Top 5