Reżyser “Jokera” Todd Philips zamieścił w sieci video pokazujące testy charakteryzacji podczas której Joaquin Phoenix przemienia się w klauna. Nie wiadomo czy będzie to również ostateczny wygląd Jokera.

“Joker” skupia się na kultowym nemezis i jest oryginalną, niezależną historią, której nie widziano wcześniej na dużym ekranie. Odkrywanie przez Phillipsa Arthura Flecka (Phoenix), człowieka, którego nie uwzględnia społeczeństwo, to nie tylko groteskowe studium postaci, ale także szersza przestroga.

Premiera “Jokera” 4 października 2019 roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 Responses to Joaquin Phoenix w charakteryzacji klauna na potrzeby filmu “Joker”

 • Fcc pisze:

  Jak mam być szczery, to chyba najlepiej się zapowiadający film DC od TDKR

  • Szymon G pisze:

   Mógłbyś uzasadnić to stwierdzenie bo jestem ciekaw mówiąc szczerze opinii kogoś szczerze ciekawego tego filmu. Bo przyznam się że mnie ten film konceptualnie nie pasuje za bardzo.

   • Fcc pisze:

    Może mam taki a nie inny gust

    • szymonG pisze:

     Ale w sensie… chodziło mi o powód bo zawsze jest powód. Właściwy aktor, właściwy reżyser, ciekawy koncept. Twoja odpowiedź brzmi jak kobiece bo tak. Czyli nie wiem czemu ale fajne. Serio jestem ciekaw twojej opni bo wyraziłeś się bardzo pozytywnie o tym projekcie.

     • Fcc pisze:

      No przede wszystkim to że jest to film odrębny i z niczym nie jest powiązany (co mi się podoba), dwa widać że będzie malo efektów specjalnych(nadmiar mi się nie podoba jak to jest w Avengers czy JL), jak na razie wydaje mi się że film będzie w klimacie thileru(a nie jak typowa reszta), nie ma na razie żadnego humorku jak w zwiastunie Shazam (co denerwuję), po filmach Nolana żaden film od DC czy Marvela nie zbyt mnie zainteresowal( wina tego jest ze ja nie lubie filmow gdzie jest masa bohaterow walczacyzch z przeciwnikami w jednym filmie, nie lubie tez filmow gdzie jest nadmiar efektow specjalnych(poza eksplozjami), bo to moim zdaniem to niszczy relalizm w filmie . A Joker jak na razie zapowiada się jako film realistyczny, w klimacie thileru, z malą ilością efektów specjalnych, z nienajgorszą obsadą, a jedyne co do czego mam zastrzeżenia to reżyser(bo nie robil chyba filmow poza komediami). Jedyny film na który czekam z podobną niecerpliwoscią jest Venom( i tak wiem ze jest tam GCi ale trudno jest obecnie znaleść film DC, Marvela bez tego )

     • Fcc pisze:

      pisalem przez tel i wiem ze sie pomotalem

 • kazek pisze:

  Moje uczucia po tym, co dotychczas zobaczyliśmy… Choć oczywiście nie ma tego zbyt wiele – to będzie cyrk jakich mało.

 • 8 pisze:

  W końcu film DC/WB, na który czekam.

The Batman już za:
dni
4
8
3
godzin
0
5
minut
0
2
sekund
4
6
Kalendarium
Galeria
tbm_img_1986_1280px tbm_img_1985_1280px tbm_img_1983_1280px tbm_img_1981_1280px tbm_img_1971_1280px ezbs9bgvcaevx4