Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

Wczoraj Todd Phillips udostępnił filmik prezentujący testy charakteryzacji klauna dla Joaquina Phoenixa. Dziś natomiast za sprawą TMZ do sieci trafiło video z planu, na którym widać odtwórcę roli Jokera w pełnym kostiumie i charakteryzacji oraz z zielonymi włosami.

Scenę kręcono na stacji metra na Manhattanie.

“Joker” skupia się na kultowym nemezis i jest oryginalną, niezależną historią, której nie widziano wcześniej na dużym ekranie. Odkrywanie przez Phillipsa Arthura Flecka (Phoenix), człowieka, którego nie uwzględnia społeczeństwo, to nie tylko groteskowe studium postaci, ale także szersza przestroga.


Premiera “Jokera” 4 października 2019 roku.

Źródło: TMZ

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Do tej pory myślałem że ta jego facjata to był makijaż klauna który występował w cyrku, ale teraz widzę że chyba jednak nie. Moim zdaniem jeśli jest to już postać Jokera to wygląda dość dobrze (takie skrzyżowanie Ledgera i Romero) i żeby tylko tam nie przesadzili bo teraz mi się wydaję że z tego to się horror zapowiada(moim zdaniem to bardzo dobrze ale wiem że sporej części nie przypadnie do gustu)

Za dużo pokazują/udostępniają

Jakoś mi się nie podoba… Zbyt “klaunowaty”. Bez tych domalowanych brwi i czerwonego nosa… Może…

To mi wygląda na kolejną część filmu Clown a nie film o jokerze. Z tego co pamiętam joker nie miał czerwonego nohala Widać twórcy czytali inne komiksy 🙂

To zależy od komiksu bo była ich cała masa a jego ubiór mocno przypomina Jokera Romero. Widać postanowili trochę zmienić koncepcje i Joker będzie bardziej klaunem niż gangsterem i to dobrze, ale nie mogą też przesadzić(tak jak w Jokerze Leto). Jednak nie wiemy czy to aby na pewno jest już końcowa wersja, bo jeśli będzie wątek ACE Chemicals to wygląd się na pewno zmieni

Nowe czasy = NOWY JOKER (Żartowniś) HA HA HA 😆

już za:
dni
3
7
1
godzin
1
3
minut
2
4
sekund
4
4
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5