Po ogłoszeniu, że główną rolę w serialu “Pennyworth” zagra Jack Bannon nie długo musieliśmy czekać na kolejną informację dotyczącą obsady. W Thomsa Wayne’a wcieli się Ben Aldridge (“Our Girl”).

Thomas Wayne jest młodym, świeżo upieczonym miliarderem, pochodzącym ze wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Pewny siebie i niezwykle zdyscyplinowany młody arystokrata spotyka niespodziewanego partnera biznesowego w osobie Alfreda Pennywortha.

Serial “Pennyworth”, którego pierwszy sezon liczyć będzie 10 odcinków, zadebiutuje na kanale Epix ale dokładna data nie jest jeszcze znana, wcześniej podawano, że będzie to 2019 roku. Za produkcję odpowiadać będą twórcy “Gotham” Bruno Heller i Danny Cannon, nie będzie to jednak spin-off serialu telewizji FOX.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 Responses to Ben Aldridge zagra Thomasa Wayne’a w serialu “Pennyworth”

 • niszczony canon pisze:

  Kto w ogóle pozwala takie coś krecic :O

  • Fcc pisze:

   Oj tam nie hejtujmy zanim nie zobaczymy 1 odcinka bo może być komuś głupio tak jak mi który hejtowal Titans a po pierwszym odcinku okazało sie że z seriali DC to tylko Gotham,Arrow,Flash miały lepsze odcinki pilotowe a sam pomysł mi sie podoba jeśli to będzie kryminał(na który sie zapowiada) który jesli będzie miał ciekawa historię oraz nie będzie miał sjw to może wyjść z tego coś naprawdę dobrego

 • niszczony canon pisze:

  Omg nawet nie wiedziałem że jest pierwszy odcinek:O
  Zaraz biore sie za sprawdzenie 😀
  Patrzac na opinie raczej jest jechany seriał za kicz itp
  Tylko niektórzy fanboye go bronią za robina własnie
  ale zobaczymy sam wystawie opinie
  Ale czytałem że czuć bezsens goyera okrutnie

 • Red_hood pisze:

  Ja tam czekam na serial o Batarangu Batmana, jak powstał, jak latał na początku a jak później, jak zmienił się w zdalnie sterowany batarang, jakie modyfikacje przechodził, co robił jak Batman miał wolne, to może być ciekawe(IRONIA)

The Batman już za:
dni
4
4
6
godzin
0
9
minut
4
9
sekund
3
3
Kalendarium
Galeria
wonder-woman-1984-olympics-excl taxihit_int_v5 taxihit_ext_v4 sideanglebus_v3 newarkwidegotham_v5 newarkmediumgotham_v5
Komiksowe Top 5