W długo wyczekiwanym 3. sezonie “Young Justice” pojawią się nowe postacie jak Katana czy Geo-Force ale zmieni się również status bohatera stworzonego specjalnie na potrzeby serialu. Kaldur’ahm, który był Aqualadem zostanie nowym Aquamanem. Dzięki EW mamy okazję zobaczyć jak prezentuje się w nowej roli.

“Założyliśmy w 1. sezonie, że król Orin trenował Kaldur, by ten zajął jego miejsce jako Aquamana” – mówi producent Greg Wiesman. “Aquaman był także królem Atlantydy, co dla większości ludzi jest pracą na pełny etat, a jednocześnie musiał być w Lidze Sprawiedliwości jako Aquaman, co było dużym obciążeniem. Jego planem było wyszkolenie Kaldur’ahma na nowego Aquamana, aby mógł wrócić do bycia królem Atlantydy. W tym sezonie zobaczycie, że po wszystkim, co wydarzyło się w 1. i 2.  oraz cechach przywódczych, które Kaldur wykazał, Orin patrzy na Kaldura i mówi: “Jesteś gotowy.” To bardzo ważny rok dla niego.”

Premiera “Young Justice: Outsiders” na DC Universe 4 stycznia 2019 roku.

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Premiera filmu "Joker" za
dni
7
2
godzin
1
6
minut
3
7
sekund
5
3
Kalendarium
Galeria
batwoman_ver2_xlg_full batwoman-poster-new_full batwoman-cw-first-look-photos-3_full batwoman-cw-first-look-photos-2_full batwoman-cw-first-look-photos-1_full yj318_004