Forum
Już wkrótce
  • Gotham 5x03 - 17 Sty 2019,
  • "Young Justice 3x7-9" - 18 Sty 2019,
  • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 21 Sty 2019, 22:15
  • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 22 Sty 2019, 15:10

Na Netflixie można już obejrzeć 11 odcinków 1. sezonu serialu “Titans”.

Serial „Titans” podąża śladami Robina, który wyłania się z mroków Gotham City jako przywódca nowej ekipy bohaterów, w której skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Młodzi superbohaterowie wspólnie muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz także stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Wkrótce odkrywają, że chociaż z osobna wszyscy są wewnętrznie poranieni, wspólnie są Tytanami.

1. Tytani
Detektyw Dick Grayson walczy z przestępcami jako policjant i zamaskowany mściciel. Tymczasem w Detroit zjawia się tajemnicza dziewczyna skrywająca mroczny sekret.

2. Jastrząb i Gołąb
Dick odwiedza razem z Rachel dwójkę dawnych znajomych, ale nie może liczyć na zbyt gorące powitanie. Tymczasem pewna rodzinka rozpoczyna wycieczkę.

3. Początki
Kory nie może spuścić Rachel z oczu. Kłopot w tym, że nie pamięta dlaczego. Tymczasem Dick wspomina swoją trudną młodość.
Obejrzyj Skazani. Odcinek 4 sezonu 1.

4. Skazani
Przyjacielski człowiek wprowadza Rachel do domu pełnego wyrzutków o nietypowych talentach. Dick i Kory podążają za tajemniczym liderem.

5. Razem
Dick i reszta trafiają do motelu, gdzie mają okazję lepiej poznać siebie i swoje moce — dobrze się składa, bo wkrótce będą mieli towarzystwo.

6. Jason Todd
Dick niechętnie zapoznaje się ze swoim zastępcą — nowym Robinem. Późniejszy wyjazd do Milwaukee rzuca nieco światła na pewien mroczny rozdział z przeszłości Robina.

7. Szpital psychiatryczny
Raven chce odnaleźć bliską sobie osobę, dlatego wbrew poleceniom Dicka kieruje się do tajemniczego i niebezpiecznego miejsca.
Obejrzyj Donna Troy.

8. Donna Troy
Dawna przyjaciółka udziela Dickowi paru rad na temat cieszenia się życiem, ale on bardzo sprawnie je ignoruje. Rachel dowiaduje się czegoś o przeszłości swojej matki.

9. Hank i Dawn
Hank czuwa przy Dawn w szpitalu oraz wraca myślami do dawnych lat i tragedii, która ich połączyła.
Obejrzyj Koriand’r.

10. Koriand’r
Kory dokonuje przerażającego odkrycia na temat swojej przeszłości i przewiduje równie straszną przyszłość. Brutalne starcie mocno odbija się na Rachel.

11. Dick Grayson
Nieoczekiwany gość sprawia, że Dick wraca do Gotham. Tam okazuje się, że najsłynniejszy bohater miasta stracił nad sobą panowanie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Pierwszy sezon serialu “Titans” już na Netflixie

  • Ras pisze:

    Zdazylem juz obejrzec 9 odcinkow. Bardzo mi sie podoba i zaraz wciagne FINALE z Batmanem, jak w zwiastunie pokazano.
    Dick i Jason swietni, cala reszta tez ok, tylko Starfire jakas dziwna i czarna 😐

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Premiera filmu "Joker" za
dni
2
5
9
godzin
0
0
minut
0
5
sekund
5
9
Sonda

Który złoczyńca powienien się pojawić w "The Batman" (max można wybrać 3)

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
Batman Art Scale 1/10 - Batman (1989) Batman Art Scale 1/10 - Batman (1989) Batman Art Scale 1/10 - Batman (1989) Batman Art Scale 1/10 - Batman (1989) Batman Art Scale 1/10 - Batman (1989) Batman Art Scale 1/10 - Batman (1989)