Serwis Revenge Of The Fans podzielił się nowymi plotkami na temat filmów z bohaterami DC.

Po “Birds of Prey” nie należy się spodziewać krzykliwych kostiumów, przynajmniej w porównaniu z kolorowymi strojami z filmu “Aquaman”. Zdjęcia do filmy Cathy Yan rozpoczną się w tym miesięciu, więc wkrótce powinniśmy się przekonać jak będą prezentować się główne bohaterki. Z ostatnich zdjęć prezentujących aktora Chrisa Messinę z jasnymi włosami można założyć, że filmowy Victor Zsasz będzie miał fryzurę zbliżoną do komiksowego pierwowzoru.

Tak jak wcześniej mówiono “Joker” nie będzie typowym filmem komiksowym. Nie zabraknie w nim też miejsca politycznego aluzji. Podobno pod tym względem może przypominać “V For Vendetta”. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami produkcja Todda Phillipsa będzie poniekąd jak połączenie filmów “Taxi Driver” i “The King of Comedy” Martina Scorsese.

Chociaż do sieci przeciekło wiele materiałów z prac nad filmem, to podobno jest jeszcze sporo rzeczy, który widzowie się nie spodziewają.

Według plotek na temat “The Batman”, Matt Reeves przygotowując drugą wersję scenariusza miał zwiększyć nieco jego widowiskowość. Podobno ilość akcji ma być gdzieś pomiędzy filmami “Se7en” i “The Dark Knight”. W pierwszej wersji tekstu, główny nacisk kładziony był na opowiedzenie psychologicznie skomplikowanej, kryminalnej opowieści, która czerpała inspiracje z filmów Davida Finchera, takich jak “Se7en” i “Zodiac”.

Sam scenariusz często przyrównywany jest z komiksowym “Year One”, ale nie dlatego, że jest to adaptacja powieści graficznej Franka Millera, czy też kolejny origin, ale ze względu na stylistykę.

Jeśli chodzi o datę premiery “The Batman”, to raczej nie należy się spodziewać by wszedł on na ekrany kin w 2020 roku, bardziej prawdopodobne jest lato 2021 roku.

Źródło: Revenge Of The Fans

PRZECZYTAJ TAKŻE:

One Response to Plotki: jakie kostiumy w “Birds of Prey”, ile akcji w “The Batman” i czego oczekiwać po “Jokerze”

The Batman już za:
dni
4
4
7
godzin
1
9
minut
0
8
sekund
2
7
Kalendarium
Galeria
wonder-woman-1984-olympics-excl taxihit_int_v5 taxihit_ext_v4 sideanglebus_v3 newarkwidegotham_v5 newarkmediumgotham_v5
Komiksowe Top 5