Forum
Już wkrótce
 • Batman. Przeklęty - 20 Lis 2019,
 • Harley Quinn 1x01 - 29 Lis 2019,
 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w TVN - 29 Lis 2019, 20:00
 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w TVN - 01 Gru 2019, 00:55

Do obsady pilota serialu “Batwoman”, w którym w tytułowej roli wystąpi Ruby Rose, dołączają kolejni aktorzy, Meagan Tandy (“Teen Wolf”), Camrus Johnson (“Luke Cage”) i Nicole Kang (“You”).

Tandy zagra Sophie Moore. Po ukończeniu akademii wojskowej Sophie wspinała się po szczeblach kariery, by zostać agentem bezpieczeństwa na wysokim szczeblu i jednym z najodważniejszych obrońców Gotham. Pomimo zgryźliwego i zdyscyplinowanego wizerunku Sophie ma miękką stronę, rozświetlającą powrót Kate Kane.

Johnson wcieli się Luke’a Foxa. Wspierającego Mrocznego Rycerza syna dyrektora ds. badań i rozwoju w firmie Wayne’a, Luciusa Foxa.,Luke pracuje nad tym, by Wayne Tower była bezpieczna pod nieobecność szefa. Podczas gdy Luke uważa się za strażnika wszystkich rzeczy Batmana – konkretnie jego symbolu – rozpoznaje również potrzebę miasta na nowego bohatera.

Kang zagra Mary Hamilton. Łatwo ekscytującą się, gadatliwą i z wpływami w towarzystwie, przyrodnia siostrę Kate Kane, będącą jej zupełnym przeciwieństwem. Ale swoje braki w obyciu nadrabia współczuciem dla niedocenianych społeczności Gotham, dowodząc, że ma więcej wspólnego z Kate, niż myśli.

Serial “Batwoman” śledzi losy lesbijki Kate Kane, która uzbrojona w pasję do sprawiedliwości społecznej i talent do wypowiadania swoich myśli, rusza na ulice Gotham jako Batwoman, świetnie wyszkolona uliczna wojowniczka, gotowa zgasić odradzający się w mieście światek przestępczy. Ale nie nazywajcie jej jeszcze bohaterką – w mieście rozpaczliwie potrzebującym zbawiciela, Kate musi przezwyciężyć własne demony, zanim przyjmie wezwanie do bycia symbolem nadziei Gotham.

Scenariusz do pilotowego odcinka napisze Caroline Dries a reżyserią zajmie się David Nutter. Oboje będą też pełnić funkcje producentów wykonawczych wraz z Gregiem Berlanti, Sarah Schechter i Geoffem Johnsem.

Źródło:
Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 Responses to Powiększa się obsada serialu “Batwoman”, Camrus Johnson zagra Luke’a Foxa

 • Ggg pisze:

  “serial “Batwoman” śledzi losy lesbijki Kate Kane” zatem rozumiem że jedną z jej cech charakterystycznych będzie machanie dildosem?

 • Nazwa pisze:

  Coś mi się zdaje że ten serial będzie równie słaby co pozostałe od CW. Już wyobrażam sobie te tragicznie uszyte, trącące kiczem kostiumy i amatorskie CGI.

 • Red_hood pisze:

  Tam w tym cw i ogolnie dc(przypomne geja pingwina w gotham) chyba im dupska rozrywa… az tak sie z tym obnosic? Po tym co zrobili z constantinem legendach przestalem ich ogladac, ale oni maja coraz to lepsze pomysly gejowskie… szkoda ze przy hetero tego nie pisza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polska premiera filmu "Birds of Prey" za
dni
1
0
0
godzin
0
8
minut
1
1
sekund
5
7
Kalendarium
Galeria
jl_d010 jl_d009 jl_d008 jl_d007 jl_d006 jl_d005