Forum
Już wkrótce
  • Batman Black & White. Nigdy po trupie - 23 Wrz 2020,
  • Batman Black & White. Wieczna żałoba - 23 Wrz 2020,
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,

Wśród kandydatów do roli Batmana często wymienia się Armiego Hammera. Aktor już raz został obsadzony w roli Mrocznego Rycerza w niezrealizowanym filmie “Justice League: Mortal”. Dzisiejszego dnia pojawiła się nowa plotka. Według Revenge of The Fans aktor miał prowadzić zaawansowane rozmowy w sprawie udziału w filmie Matta Reevesa. Szybko jednak pojawiły się doniesienia, że w tych plotkach nie krzty prawdy. Do całej sprawy odniósł się również sam zainteresowany, Armie Hammer:

Nikt, kto może mi dać tę pracę, nie zapytał mnie, czy jestem zainteresowany. Nie wiem nawet, czy są gotowi – wydaje mi, że wciąż pracują nad scenariuszem. Nie sądzę, że są bliscy rozpoczęcia produkcji, ale mogę jednoznacznie powiedzieć, że nikt nie sprawdzał mojej dostępności.


W plotkach od Revenge of The Fans wspominano również o Robercie Pattinsonie. Jednak, chociaż i jego nazwisko przewijało się wśród kandydatów do roli Batmana, to podobno rzeczywiście twórcy są nim zainteresowani, ale miałby zagrać jednego ze złoczyńców, a nie tytułowego bohatera.

Po dzisiejszych plotkach tak naprawdę nic w kwestii obsady filmu Matta Reevesa się nie wyjaśniło. Nie raz aktorzy, czy filmowcy zaprzeczali jakoby byli zaangażowani w daną produkcję. Więc do czasu oficjalnego oświadczenia, wszelkie doniesienia trzeba traktować jako plotki.

Źródło: Revenge of The Fans

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
7
3
godzin
0
6
minut
4
8
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5