Forum
Już wkrótce
  • Batman Black & White. Nigdy po trupie - 23 Wrz 2020,
  • Batman Black & White. Wieczna żałoba - 23 Wrz 2020,
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,

Producent filmów “Shazam!” i “Aquaman”, Peter Safran udzielił ostatnio wywiadu serwisowi JoBlo, w którym poruszona została kwestia “The Suicide Squad” w reżyserii Jamesa Gunna, który został ostatnio przywrócony na stanowiska reżysera “Guardians of the Galaxy Vol. 3”.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że James Gunn został ponownie zatrudniony do Guardians 3. Czy wywiera to na niego lub na Ciebie presję, aby szybciej ruszyć z Suicide Squad lub Guardians?

„Nie, wszystko zostało załatwione traktowanie i niezwykle elegancko i po obu stronach wszyscy wiedzą, że Suicide Squad jest dziś priorytetem, a jak skończy ten film, to następnie, co jest wiadome dla wszystkich, jego kolejnym filmem będą Strażnicy. To najlepsze dla wszystkich, myślę, że dla fanów i samego Jamesa Gunna.”

Jak podekscytowani powinni być widzowie Suicide Squad 2?

„Przede wszystkim nie nazywamy tego Suicide Squad 2, ponieważ jest to całkowity restart, więc to “The Suicide Squad” i myślę, że widzowie powinni być bardzo tym podekscytowani. Ma wszystko czego można oczekiwać po scenariusza Jamesa Gunna i myślę, że to wiele mówi, wiele obiecuje i wiem, że wiele dostarczymy.”

Safran odniósł się również do rywalizacji pomiędzy DC i Marvelem.

“Wiesz, co podobna mi się, w tym, że w James reżyseruje zarówno dla Marvela, jak i DC, to, to, że zawsze uważał, że to, co łączy miłośników komiksu i superbohaterów, jest znacznie większe niż to, co nas dzieli. Ponieważ zawsze była taka rywalizacja Marvel/DC, o której powiedział, i z czym się zgadzam, jest absurdalna: jest miejsce dla wszystkich i na pewno to, co nas wszystkich łączy, jest o wiele większe niż to, co nas dzieli, więc miejmy nadzieję, że zobaczymy, że możesz być zarówno fanem Marvela i DC i świat się nie zatrzyma.”

Źródło: JoBlo

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
7
2
godzin
0
4
minut
5
0
sekund
1
9
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5