Forum
Już wkrótce
  • Pennyworth 1x08 - 15 Wrz 2019,
  • "Mroczny rycerz" w TVN7 - 15 Wrz 2019, 21:00
  • “Batman Kontra Wojownicze Żółwie Ninja” - 18 Wrz 2019,
  • “Lego DC: Batman – Grunt to rodzinka” - 18 Wrz 2019,

Producent filmów “Shazam!” i “Aquaman”, Peter Safran udzielił ostatnio wywiadu serwisowi JoBlo, w którym poruszona została kwestia “The Suicide Squad” w reżyserii Jamesa Gunna, który został ostatnio przywrócony na stanowiska reżysera “Guardians of the Galaxy Vol. 3”.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że James Gunn został ponownie zatrudniony do Guardians 3. Czy wywiera to na niego lub na Ciebie presję, aby szybciej ruszyć z Suicide Squad lub Guardians?

„Nie, wszystko zostało załatwione traktowanie i niezwykle elegancko i po obu stronach wszyscy wiedzą, że Suicide Squad jest dziś priorytetem, a jak skończy ten film, to następnie, co jest wiadome dla wszystkich, jego kolejnym filmem będą Strażnicy. To najlepsze dla wszystkich, myślę, że dla fanów i samego Jamesa Gunna.”

Jak podekscytowani powinni być widzowie Suicide Squad 2?

„Przede wszystkim nie nazywamy tego Suicide Squad 2, ponieważ jest to całkowity restart, więc to “The Suicide Squad” i myślę, że widzowie powinni być bardzo tym podekscytowani. Ma wszystko czego można oczekiwać po scenariusza Jamesa Gunna i myślę, że to wiele mówi, wiele obiecuje i wiem, że wiele dostarczymy.”

Safran odniósł się również do rywalizacji pomiędzy DC i Marvelem.

“Wiesz, co podobna mi się, w tym, że w James reżyseruje zarówno dla Marvela, jak i DC, to, to, że zawsze uważał, że to, co łączy miłośników komiksu i superbohaterów, jest znacznie większe niż to, co nas dzieli. Ponieważ zawsze była taka rywalizacja Marvel/DC, o której powiedział, i z czym się zgadzam, jest absurdalna: jest miejsce dla wszystkich i na pewno to, co nas wszystkich łączy, jest o wiele większe niż to, co nas dzieli, więc miejmy nadzieję, że zobaczymy, że możesz być zarówno fanem Marvela i DC i świat się nie zatrzyma.”

Źródło: JoBlo

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
8
godzin
1
3
minut
3
9
sekund
2
7
Kalendarium
Sonda

Wrażenia po ostatecznym zwiastunie “Jokera”

  • Jest extra! (48%, Głosów: 46)
  • Dobry, chcę więcej (25%, Głosów: 24)
  • Cały czas mam wątpliwości (12%, Głosów: 11)
  • Nic dobrego z tego nie będzie (8%, Głosów: 8)
  • Niezły, ale czegoś brakuje (6%, Głosów: 6)

Głosujących: 95

Galeria
joker_ver5_xxlg merlin_160185231 titans-season-2-ep-02-10 titans-season-2-ep-02-09 titans-season-2-ep-02-08 titans-season-2-ep-02-07
Komiksowe Top 5