Do sieci trafił nowy 30 sekundowy teaser serialu “Pennyworth”, które zadebiutuje w 28 lipca na kanale Epix. Tym razem oprócz tytułowego bohatera mamy okazję zobaczyć Thomasa Waynea (Ben Aldridge), oraz Marthę Kane (Emma Paetz) i złowieszczą Bet Sykes (Paloma Faith).

“Pennyworth” śledzi losy legendarnego kamerdynera Bruce’a Wayne’a, Alfreda Pennywortha (Jack Bannon), 20-kilkuletniego byłego żołnierza SAS, który zakłada firmę ochroniarską i rozpoczyna współpracę z młodym miliarderem, Thomasem Wayne’em (Ben Aldridge), który nie jest jeszcze ojcem Bruce’a, w Londynie w latach 60-tych.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 Responses to Nowy zwiastun serialu “Pennyworth”

 • Tomek 658 pisze:

  Alfred to bardzo znacząca postać. Trzeba ją zdecydowanie docenić. Bo Batman bez niej nie byłby tym kim jest.

 • Batman pisze:

  To jest Dramat WB I DC
  Brak pomysłu brak koncepcji na rozwój swojego uniwersum
  I przedewszystkim GOyer…

 • szymonG pisze:

  Szczerze czy tylko ja zastanawiam się czemu oni chodzą na około zamiast zrobić normalny serial o Batmanie ? Gotham niby o Gotham ale bez Batmana, Arrow miał być Batmanem ale nie jest, teraz jeszcze ten serial… eh. Nie sądzicie że dawanie takiego Backstory Alfredowi trochę zabiera z jego bycia moralnym kompasem Batmana ?

  • Q pisze:

   Batmana chcą zatrzymać na potrzeby filmów kinowych. Problem w tym, że przyszło długo czekać na kolejnego kinowego “Batmana”. Co do historii Alfreda, to taki epizod z jego życia może pokazać, dlaczego jest moralnym kompasem Batmana, bo na podstawie własnego doświadczenia będzie znał konsekwencje pewnych działań. Ale jak zostanie to pokazane w serialu dopiero się przekonamy.

 • red_hood pisze:

  Batmana na potrzeby filmów? To był kozacki, starszy Batman, to nie bo znowu trzeba zacząć od nowa robić historię o młodym Batmanie, no ludzie ile można? I co wrogiem znowu będzie Joker? Dajcie spokój… Snyder miał swój pomysł ale jak zawsze pipki z wb muszą się wcinać i robić drugi marvel bo się sprzedaję… tragedia normalnie. Można by zrobić Batman Beyond z Keatonem jako starym Brucem, ale nie, zróbmy młodego Batmana, co tam że już było! I ciekawe czemu nic o Reevsie Batmana nie ma żadnych newsów, czyżby znowu przepychanki ze włodarzami? 🙂

The Batman już za:
dni
4
8
9
godzin
0
8
minut
0
2
sekund
1
4
Kalendarium
Galeria
ezbs9bgvcaevx4 eytg4yrvcaauqpj eyocejywoaefkwt jldaw-lex-super-suit jldaw-jl-ssquad-shark jldaw-group-firing
Komiksowe Top 5