Do sieci trafił nowy 30 sekundowy teaser serialu “Pennyworth”, które zadebiutuje w 28 lipca na kanale Epix. Tym razem oprócz tytułowego bohatera mamy okazję zobaczyć Thomasa Waynea (Ben Aldridge), oraz Marthę Kane (Emma Paetz) i złowieszczą Bet Sykes (Paloma Faith).

“Pennyworth” śledzi losy legendarnego kamerdynera Bruce’a Wayne’a, Alfreda Pennywortha (Jack Bannon), 20-kilkuletniego byłego żołnierza SAS, który zakłada firmę ochroniarską i rozpoczyna współpracę z młodym miliarderem, Thomasem Wayne’em (Ben Aldridge), który nie jest jeszcze ojcem Bruce’a, w Londynie w latach 60-tych.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Alfred to bardzo znacząca postać. Trzeba ją zdecydowanie docenić. Bo Batman bez niej nie byłby tym kim jest.

To jest Dramat WB I DC
Brak pomysłu brak koncepcji na rozwój swojego uniwersum
I przedewszystkim GOyer…

Szczerze czy tylko ja zastanawiam się czemu oni chodzą na około zamiast zrobić normalny serial o Batmanie ? Gotham niby o Gotham ale bez Batmana, Arrow miał być Batmanem ale nie jest, teraz jeszcze ten serial… eh. Nie sądzicie że dawanie takiego Backstory Alfredowi trochę zabiera z jego bycia moralnym kompasem Batmana ?

Batmana na potrzeby filmów? To był kozacki, starszy Batman, to nie bo znowu trzeba zacząć od nowa robić historię o młodym Batmanie, no ludzie ile można? I co wrogiem znowu będzie Joker? Dajcie spokój… Snyder miał swój pomysł ale jak zawsze pipki z wb muszą się wcinać i robić drugi marvel bo się sprzedaję… tragedia normalnie. Można by zrobić Batman Beyond z Keatonem jako starym Brucem, ale nie, zróbmy młodego Batmana, co tam że już było! I ciekawe czemu nic o Reevsie Batmana nie ma żadnych newsów, czyżby znowu przepychanki ze włodarzami? 🙂

już za:
dni
3
6
4
godzin
0
7
minut
5
6
sekund
4
1
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
ditf-opening-titles-batman-batcycle2 ditf_blucover eiycymbuyaabes4 ditf-opening-titles-joker-ras ditf-opening-titles-batman-batcycle ditf-batman-logo
Komiksowe Top 5