Na ostatni odcinek serialu “Gotham” pt. “The Beginning…” musimy poczekać do 25 kwietnia, ale już dziś poznaliśmy jego opis.

Następuje 10-letni przeskok w czasie w przyszłość, kiedy Bruce ma powrócić do Gotham na otwarcie nowej Wayne Tower. Seria przestępstw prowadzi Gordona do przekonania, że Pingwin i Riddler wrócili do swoich starych sztuczek. Jednak, gdy Bullock zostaje wrobiony w morderstwo, Gordon zaczyna dostrzegać jeszcze bardziej złowrogi spisek wymierzony w miasto, a nowa postać wyłania się z cienia, by stać się bohaterem, którego Gotham desperacko potrzebuje.

Gościnnie występują: Cameron Monaghan jako Jeremiah Valeska, Richard Kind jako burmistrz Aubrey James, Francesa Root-Dodson jako Ecco, JW Cortes jako detektyw Alvarez, Kelcy Griffin jako detektyw Harper, Jeté Laurence jako Barbara Lee Gordon

Źródło: Spoiler TV

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jaram sie jak twarz Harveya Denta w “Dark Knight”

Mazouz w tym przeskoku nadal będzie Brucem?

Wydaje mi się,że samego Bruce’a nie pokażą. Zrobią taki sam zabieg jak w “Titans”. Pokażą jedynie Batmana, który jak zapowiedziano, będzie miał twarz Mazouza, a reszta to bedzie ktos inny.

już za:
dni
4
0
5
godzin
2
3
minut
4
2
sekund
5
5
Kalendarium
Galeria
bw2x03_11 bw2x03_10 bw2x03_09 bw2x03_08 bw2x03_07 bw2x03_06
Komiksowe Top 5