Pingwin, Riddler i Gordon z wąsem na zdjęciach z finału „Gotham”

|

autor:

|

kategorie: , ,

Do sieci trafiły już zdjęcia promujące finałowy odcinek „Gotham”. Na fotografiach przedstawiono m.in. Pingwina i Riddlera w klasycznych komiksowych kostiumach, a także Jamesa Gordona z charakterystycznym wąsem. Nie udostępniono jednak zdjęć Batmana, czy Catwoman.

Następuje 10-letni przeskok w czasie w przyszłość, kiedy Bruce ma powrócić do Gotham na otwarcie nowej Wayne Tower. Seria przestępstw prowadzi Gordona do przekonania, że Pingwin i Riddler wrócili do swoich starych sztuczek. Jednak, gdy Bullock zostaje wrobiony w morderstwo, Gordon zaczyna dostrzegać jeszcze bardziej złowrogi spisek wymierzony w miasto, a nowa postać wyłania się z cienia, by stać się bohaterem, którego Gotham desperacko potrzebuje.

[nggtags gallery=gotham5x12]Gościnnie występują: Cameron Monaghan jako Jeremiah Valeska, Richard Kind jako burmistrz Aubrey James, Francesa Root-Dodson jako Ecco, JW Cortes jako detektyw Alvarez, Kelcy Griffin jako detektyw Harper, Jeté Laurence jako Barbara Lee Gordon

Premiera odcinka pt. „The Beginning…”, będącego finałem serialu, 25 kwietnia.

Źródło: farfarawaysite.com



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
red_hood
6 lat temu

Jim ma chyba jakiegoś przyklejonego wąsa… a powinien już mieć normalnego…

dni
6
0
9
godzin
0
7
minut
2
7
sekund
1
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali: Wszechzima" – 11 lutego 2026
  • "Batman: Detective Comics, Tom 5: Gothamski nokturn: Akt III" – 25 lutego 2026
  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 4: Powrót do świata Kingdom Come" – 25 lutego 2026
  • "Batman: Hush" – 11 marca 2026
  • "Red Hood: Outlaws, Tom 4" – 11 marca 2026

Kalendarium

  • 68 lat(a) temu urodził się Jeph Loeb, scenarzysta komiksów o Batmanie m.in. Batman: The Long Halloween i Batman: Dark Victory
  • 13 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera DVD Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

Sonda

Najlepsza okładka Jima Lee?







Zobacz wyniki